|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фотографии од секси турчинот Бали Бег

Редакција Рингераја, 13.6.2012
Burak Ozcivit е името на глумецот кој го толкува Бали Бег во серијата Величествениот. Погледнете ги фотографиите на овој секси турчин

image
/11


 

 

Бурак е роден во Истанбул на 24. декември 1984. година, работи како глумец и манекен. Публиката во Македонија моментално го гледа во серијата "Сулејман Величествениот", која му донесе голема популарност меѓу жените во нашата земја. Зад себе има пет снимени серии, еден филм и многу едиторијали. Уживајте во неговите фотографии:

 

 

burak

 

burak1

 

burak2

 

burak3

 

burak4

 

burak5

 

burak6

 

burak7

 

burak8

 

burak9

 

burak10

 

burak11

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

На кафе кај @radishas_kitchendiaries
Не верувам дека постои некој кој во потрага по кулинарска инспирација, не го открил и испробал рецепт од прекрасниот фуд...
5
5 модели наочари кои секоја жена треба да ...
Со оглед на тоа што очилата за сонце имаат стилска моќ во целост да ви ја променат и најобичната дневна модна комбинациј...
4
Дали градниците предизвикуваат рак на дојка?
Гласините дека носењето на градник може да предизвика рак на дојка се околу нас веќе некое време. Но, дали се вистинити?
3
Не и го правете ова на косата во зима
Во студените месеци кога временските услови се особено агресивни, добро е да обрнеме посебно внимание на работите што не...
3
Анкета

/
Jana9

Dali ste mrzliva licnost?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!