|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Каде на одмор?  
[Страница: 2 3 4 ... 16 17 18 ]
449 mis. 97962 15.6., 09.01
eni
Предупредуваме: На одмор со бебе - што да се земе?  
[Страница: 2 3 4 5 ]
120 brineta88 40447 13.7., 15.54
vezilka RR
Предупредуваме: Кое место и на што да обратите внимание  
[Страница: 2 ]
30 mami 24837 25.7., 00.31
Viktori RR
 
Летување во Грција  
[Страница: 2 3 ]
66 Felly RR 41093 14.2., 16.52
Aneta A
лето 2016  
[Страница: 2 ]
37 marchi 13169 30.9., 15.53
sonce79
Дестинација од сон  
[Страница: 2 3 ]
52 Еца 14962 25.8., 00.13
bucko mal
Заштитни креми за сончање  
[Страница: 2 3 ]
68 mis. 22659 17.6., 11.07
marchi
Нов аква парк  
[Страница: 2 ]
26 miana 9319 30.5., 11.23
marchi
Патување со дете   18 Felly RR 13495 8.2., 11.23
vanessa30
Места во Македонија за викенд!  
[Страница: 2 ]
35 Julie1 25978 6.2., 01.56
Sunshine88
Летување во Македонија  
[Страница: 2 ]
40 Melanija RR 19268 8.8., 17.26
deluxe
лето 2015   2 marchi 7757 29.6., 15.31
vezilka RR
Викенд дестинации   6 marchi 8642 12.4., 12.05
marchi
Зимување-дали планирате да одите?  
[Страница: 2 3 ]
52 jovanka 15208 20.3., 13.32
Gari68
Лето 2014  
[Страница: 2 ]
27 Annet 12574 29.1., 19.15
Hunny
На нудистичка плажа сo пријатели? Да или Не?  
[Страница: 2 ]
30 *mika* 15703 30.11., 20.17
caciana
Што играте додека сте на плажа?  
[Страница: 2 ]
30 vezilka RR 10102 30.11., 20.15
caciana
Колку денови одмор можете да ,,издржите,,?  
[Страница: 2 ]
39 elenak 10275 30.11., 19.23
blond
На одмор - сами или со друштво?   6 Mila mamicka 8331 30.11., 19.22
blond
Зима или лето  
[Страница: 2 3 4 ]
90 profesorica 19134 20.11., 18.36
Ki4iko
Летување на Јадранско Море   3 marchi 8245 10.7., 13.34
Malecka23
Каде на излет?   24 mis. 30103 30.6., 13.48
Carrie RR
Препорака за туристички агенции  
[Страница: 2 ]
29 milena.ars 23859 16.6., 11.11
Ilina87
Дали би патувале со брод или авион?  
[Страница: 2 ]
42 pericka 11835 12.6., 10.28
miana
Бикини или целосен костим за капење?  
[Страница: 2 3 4 ]
85 mis. 20728 11.6., 14.07
Kvisko
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

НЕРВОЗИиии....
daki

Што ве нервира најмногу?

гужва (19%)

таа што му се пули на маж ви (11%)

неуредност (25%)

некој од роднините (16%)

озборувањето (23%)

ништо (5%)


Број на сите гласови: 73

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!