|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Препорака за туристички агенции
15.8.2012 21:25:48   
mila 3
Po vtor pat odime so Metfil agencija od Kocani, mislam deka imaat i so Skopje, i sum zadovolna.kako sto sme dogovoreni taka i ispadnalo user posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Препорака за туристички агенции
16.8.2012 0:51:18   
babyblue
Znaci vaka, na vaucerot go pisuvase imeto na hotelot, no vo hotelot ja nemase nasata rezervacija i nemaa slobodni sobi. iskontaktiraa so Savana i tie pratija pretstavnik koj ni kaza deka ke bideme smesteni vo drug hotel koj se naogase vo drug grad, tamu samo imalo slobodna soba, sepak sme bile vo ekot na sezonata. bog da cuva. hotelot vo koj sto trebase da bideme smesteni voopsto ne bil iskontaktiran za da ne prijavat nas kako gosti, Savana ja priznaa greskata, zatoa vo posleden moment baraa slobodna soba vo radius od 10 km od Furka. Polos odmor nikogas ne sum imala, mi e krivo sto mu bese prv odmor na bebus, aj se tesam deka e mal i nema da se sekava.

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Препорака за туристички агенции
28.1.2013 21:07:38   
Natuska85
Женски искуство со ТА Јупитер?Гледам ептен топ понудичка за Банско па викам да си прашам и тука?user posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот babyblue)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Препорака за туристички агенции
16.6.2014 9:31:39   
Felly RR
Прашањето ми е малце задоцнето со оглед на тоа што веќе резервиравме, ама сепак ќе си прашам - Какво искуство имате со ЈК Травел? Па се надевам нема да се покајам.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Препорака за туристички агенции
16.6.2014 11:11:44   
Ilina87
Felly, ние минатата година бевме со JK travel и сме задоволни. Добар избор!

(Одговор на членот mila 3)
Непосредна врска до пораките: 30
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?