|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Зимување-дали планирате да одите?
23.12.2013 11:14:54   
Tanjat7880
Se spremam I jas za zduvnuvanje nekade ovaa Zima,mazite moi imaat raspust do Bozikj I moja idea e nekolku dena da ja posetime Ponikva.
Tamu sum bila organizirano od shkolo ko dete I mi ima ostaveno mnogu ubav vpecatok.
Sega neshto prebaruvam za smestuvanje,se nudat klimavi motelcinja no ne za skapi pariuser posted image
Bil nekoj skoro tamu,bash mi treba preporaka za smestuvanje!

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Зимување-дали планирате да одите?
23.12.2013 11:43:38   
Defne90 RR
Ni nie nema da odime ovaa godina mali se decata pretpocitam da si sedime doma dodeka da potporasnat.

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Зимување-дали планирате да одите?
5.1.2015 14:14:28   
tea
Девојки, ние оваа год сме заинтерсирани за зимување во Банско, т. е би сакале да отидеме на неколку дена.Арно ама проблем ми е зимската опрема. Имам 3 дечиња, а имам скафандер само за едното, а зимски чизми за на снег за ниедно. И сега неможам да купувам за сите 3 , многу ми е скапо. Посебно цените овде кја нас се изгор. Па ме интересира дали мозе таму да се изнајми/купи опрема и по која цена?

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Зимување-дали планирате да одите?
20.3.2015 13:32:47   
Gari68
Ние бевме минатиот викенд во Боровец и супер си поминавме,можеби е малку поскап од Банско ама е поубаво.Стазите се блиску,снег во изобилие,школи за скијање за мали деца.Вистински си се одморивме и пак ќе го посетиме кога ќе најдеме слободно време

(Одговор на членот tea)
Непосредна врска до пораките: 54
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?