|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Лето 2014
10.7.2014 14:02:43   
Malecka23
И јас го сонувам одморов кој го чекавме две год.Имаме резервирано апартман во Ксамил Албанија со уште еден пар од 1.09. цени за смештај и се останато се ок за некои прехрамбени продукти живо џабе.Едвај чекам!

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Лето 2014
29.1.2015 12:41:48   
bucko mal
Eve sum jas na temavauser posted image neznam kaj da si go pisham mojov odmoruser posted image
Odmorot od 2014 ke go koristam vo 2015,vie sigurno veke gi planirate novite odmori.

Za edna nedela ideme Avstralija.Pristignuvame vo Brizbane,tamu ke bideme dve noki pa prodolzuvame uste dve noki vo Sunshine Coast na kraj go ostavive Gold Coast,pet noki.
Rezervirano e se,cirkam neshto na net vo vrska za nekoi interesni mesta za poset_a.Ako imame nekoja ringerajka shto zivee tamu ili bila vo poset_a neka preporacha nesto interesno sto treba da se vidi.
Si sedam I mislam lele dojde vremeto za odmor a nisto pokonkretno ne sme spremni.Soprugov kako I sekogash me zeza,samo pari zemi drugo ne ti treba user posted image
Kolickata I sedishteto za malovo ke gi nosime,krem za sunchanje I za komarci,paracetamol,neshto obleka I toa-neznam sto drugo da bide.Mnogu garderoba nesakam da nosam zashto sigurno tamu ima mnogu pogolem izbor I sakam mnogu raboti da si kupam od tamu.
I taka zeni se chuvstvuvam vozbudeno,se nadevam na restorant so mak.hrana, burek I mnogu drugi mak.proizvodi shto tri godini ne sum gi probala mmmmmmmmmmmmm

< Поракaта ја уредил bucko mal RR -- 29.1.2015 12:43:17 >


_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Лето 2014
29.1.2015 19:15:06   
Hunny
Ние веќе уплативме за Анталија-Турција ал инклузив. Сите не предомислуваа дека не се оди во лето плус со мало дете, ама мм кога ќе науми мора да исполни. Лани го предомислив, сега не ми успеа. Се надевам убаво ќе си поминеме. Оваа година ми е многу напорна и многу ми треба одмор.

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 28
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?