|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Летување на Јадранско Море
9.7.2014 23:27:48   
marchi
Temava ja otvoram za da mozeme da spodeluvame informacii a i iskustva od onie koi vekje go poset_ile Jadranskoto more.Pa povelete user posted image

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 10.7.2014 10:15:02 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Летување на Јадранско Море
10.7.2014 10:18:03   
Felly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: marchi

dali ima nekoj sto odel hrvatska na leten odmor?me interesira kako e tamu.


ИЗВОРНА ПОРАКА: Kvisko

Јас сум заљубена во Хрватска и мислам дека е незаменлива за одмор барем од овие поблиски дестинации до нас. Спој на убаво море и симпатична архитектура. Има многу плажи кои се изолирани, ама тие се претежно карпести плажички и нас тоа совршено ни одговара. Најдобро е што на плажите има природна сенка.

Има разлика од копно до островите на пример. Постави конкретни прашања спремна сум за одговарање. Сме биле на повеќе места па можеби ќе знам нешто конкретно за местото.

Ние годинава ќе одиме на Бол на Брач по втор пат. Бевме пред прилично години и сега ќе одиме пак зашто има прекрасни борови и голема плажа која јас за чуда не ја доживувам како гужвеста.




_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Летување на Јадранско Море
10.7.2014 11:14:19   
Kvisko
И Црна Гора не е лоша,с амо што поголем дел од местата се понови градби не е автентична архитектура освен тие места што имаат стари градови како Будва, Херцег Нови, Котор. Плажите се поголеми и попесочни од Хрватските и со помалку зеленило и погужвести барем за мене. Ама некому можеби тоа ќе му се допаѓа повеќе.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Летување на Јадранско Море
10.7.2014 13:34:02   
Malecka23
Хрватска според мој вкус е идеална за одмор.Од градба,плажи,воздушни бањи...Словенија е се супер дури и посредена од Хрватска но не е тоа тоа .Во Порторош колку и да е се средено кога влегуваш во вода два чекора и имаш 5м длабочина.На некого можеби му е ок тоа за мене не е и затоа сум заљубена во Хрватска посебно во Дубровник!

(Одговор на членот Kvisko)
Непосредна врска до пораките: 4
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Dali?
Jana9

Dali dobivte celulit vo bremenosta?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!