|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Години наназад на нашиот пазар дрогериите на dm се профилирани како место за целото семејство, каде може да најдете сe што ви е потребно за нега и убавина, нега и храна за бебиња, органска храна и додатоци во исхрана

Кои бактерии ги носиме од шопинг?

Автор: Редакција Рингераја | 28.5.2013
image

Сите сакаме шопинг! И додека безгрижно испробуваме нови бикини, блузички, шешири или руменило за усни и пресметуваме колку сме заштедиле, не размислуваме за тоа колку бактерии може да однесеме со себе дома...

Кодекс на облекување

Автор: Howcast.com | 9.1.2011
image

Ако во Вашата компанија нема кодекс на облекување, следете ги овие упатства за да знаете како соодветно да се облечете за работа.

Како да бидете паметен купувач

Автор: Howcast.com | 21.12.2010
image

Ако сакате да бидете паметен купувач проверете во кој стил на купувач припаѓате!

5 најважни правила на мудриот шопинг

Автор: Убавина и Здравје | 10.12.2010
image

Ве предизвикуваат сите тие совршени колекции на излозите, а вие се воздржувате од купување, бидејќи вашиот паричник , поради кризата, е некако тенок....Постои решение!

Бремена сте? Десет работи кои мора да ги купите!

Автор: Редакција Рингераја | 10.5.2020
image

Стомачето веќе видливо ви расте и дошло време за шетање по продавниците со гардероба за трудници? Десет работи кои мора да ги купите!

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?