|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ФОТОГРАФИИ

Фото: Северина со синот на првиот снег

Автор: Редакција Рингераја | 6.1.2016
image

На првиот снег не му одолеа ниту познатата пејачка Северина. Таа го помина денот во најубаво друштво - со својот единец Александар

image

Свежиот планински воздух го јакне имунитетот и им годи на децата и возрасните. Скијањето е забавен и малку потежок спорт, но и санкањето е доволно за снежните и зимските радости

ДНЕВНИК НА ТРУДНИЦИ

Трудници, внимателно по снегот!

Автор: Редакција Рингераја | 2.12.2013
image

Движењето во поодмината бременост бара посебна вештина, особено ако улиците се прекриени со снег и мраз. Ризикот од можни паѓања се зголемува како бременоста напредува, бидејќи ослабените зглобови можат да предизвикаат губење на рамнотежата

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

.
Jana9

Dali odite na pilates?

Da (0%)

Ne (100%)

Planiram (0%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!