|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Не спласнува интересот за Меган Маркл, жената која ќе биде официјална британска кралска снаа откако на 19 мај ќе се омажи со принцот Хари. Сега фокусот е на нејзиниот фустан. Чија креација ќе носи? Ќе има ли вел на главата? Ќе се влече ли фустанот...

image

Бремената сопруга на Борко Ристовски сподели фотографии од венчавката

image

Поканата е во облик на постер за филм наречен "Мојата српска венчавка". Погледнете на колку оригинален начин Северина и Игор Којиќ ги покануваат гостите...

image

Кристина Макгинис отиде само да проба венчаница. Не ни знаеше што ја чека откако ќе ја облече!

image

Оливера Лазаревска, која ја испеа 'Никола Никола' се омажи за аргентинец

image

Американскиот актер Џорџ Клуни и неговата британска свршеница Амал Аламудин - адвокатка од либанско потекло - се венчаа на приватна церемонија во Венеција, соопшти од Лос Анџелес агентот на Клуни, цитиран од Франс прес

ЗАНИМЛИВОСТИ

Се породила во невестински фустан

Автор: Редакција Рингераја | 22.9.2014
image

Најдобриот подарок кој го добиле Лиз и Марио Шлимон на венчавката е нивната ќерка Ева, која е родена само осум часа по нивното венчавање

АКТУЕЛНО

Ѓоковиќ се жени викендов?

Автор: Редакција Рингераја | 12.6.2014
image

Новак Ѓоковиќ и Јелена Ристиќ ќе се венчаат викендов, јавуваат српските медиуми

image

Венчавката која сигурно ќе се запамти по случката која сакаат да биде заборавена!

СВАДБЕНИ МОМЕНТИ

Фото: Свадбата на Ким и Кание

Автор: Редакција Рингераја | 27.5.2014
image

Еве ја невестата...Погледнете ги првите фотографии од свадбата на Ким Кардашијан и Кание Вест

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

Kasicki
Goga 27

Kakvi kasicki mu davate na Vaset_o bebe?

Hipp (81%)

Bebevita (8%)

Frutek (8%)

Alete (4%)


Број на сите гласови: 53

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!