|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Сите сватови на оваа свадба паднаа во вода

Редакција Рингераја, 5.6.2014
Венчавката која сигурно ќе се запамти по случката која сакаат да биде заборавена! 

Ден и Џеки Андерсон сакале да направат една посебно убава слика на нивната венчавка, па ги повикале најблиските пријатели да им се придружат на палубата над езерото. Нажалост, дрвената струкура не успеа да ги додржи и сите кои беа на неа завршија во вода до гуша!

Оваа венчавка сигурно ќе се памти засекогаш – гостите кои ја продолжија забавата во езеро!

На видеото може да се види како прво мажите кои се на крајот на сплавот сфаќаат што се случува, а потоа како целата структура почнува да се поместува и изразот на изненадување и страв кај гостите.

Сепак сите слатко се посмеаја на оваа несреќна случка која ќе се памти!

 


Што мислат жените кои користат парни генер...
Квалитетните апарати за домаќинство се основата на добра организација во домот. Помалку време, помалку нервоза, совршена...
3
12 правила за штедење
Парите ни помагаат да ги оствариме нашите соништа, сe додека заработуваме доволно и не трошиме премногу. Додека повеќето...
3
Фото: Поканата за свадба на Северина и Иго...
Поканата е во облик на постер за филм наречен "Мојата српска венчавка". Погледнете на колку оригинален начин Север...
3
7 правила за слабеење од нашите баби
Секоја генерација на жени се грижи за својот изглед. Без разлика на времето и развојот на технологијата и нашите баби си...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

imeto za moeto vtoro maze
vanessa30

Aj ve molam za pomos okolu imeto za moeto vtoro detule, koe spored terminot treba da se rodi vo avgust - okolu praznikot uspenie na Sveta Bogorodica i sega sakame imeto soodvetno i da mu go dademe

Marijan (17%)

Marin (18%)

Martin (20%)

Marko (45%)


Број на сите гласови: 179

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!