|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ПРАЗНИЧНО РАСПОЛОЖЕНИЕ

СРЕЌНА НОВА 2016 ГОДИНА!!!

Автор: Редакција Рингераја | 31.12.2015
image

Имајте среќна и успешна Нова година, драги наши корисници!

МАМИНО КАТЧЕ

ЧЕСТИТ 8-ми март!

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 6.3.2016
image

Празникот со кој ја почитуваме жената, неслучајно е во март. Неслучајно е во рана пролет, кога се што е најубаво, повторно се појавува на светот...

image

Матеа Ацевска од Прилеп и нејзината мамичка ни испраќаат честитка и играчка прегратка

image

Семејството Божиновски од Скопје направија преубава кукла - прегратка за некое болно детенце и честитка во форма на новогодишна елка

ИЗРАБОТКА НА ЧЕСТИТКИ

Честитка - Новогодишна елка

Автор: Редакција Рингераја | 20.11.2013
image

Инструкции за рачна изработка на убава новогодишна честитка

ЗАНИМЛИВОСТИ

Честитка - расцветано цвеќе

Автор: Редакција Рингераја | 30.10.2013
image

Неверојатна pop-up честитка, која се прави неверојатно лесно. Ќе добиете убаво расцветано цвеќе за само неколку минути

ВИДЕА

Најслатката честитка за роденден

Автор: Редакција Рингераја | 10.10.2013
image

Погледнете ја најслатката честитка за роденеден од малата Клер за мама!

РИНГЕРАЈА НОВОСТИ

СРЕЌНА НОВА 2013 ГОДИНА!

Автор: Редакција Рингераја | 31.12.2012
image

Годината која иде нека биде двојно посреќна од годината која мине! СРЕЌНИ НОВОГОДИШНИ И БОЖИЌНИ ПРАЗНИЦИ

image

Бијонсе го прослави 31. роденден на крстарење по Медитеранот. Меѓу многуте честитки кои ги доби, секако најинтересна за јавноста е честитката на свекрвата

РИНГЕРАЈА НОВОСТИ

СРЕЌНА НОВА 2012 ГОДИНА!

Автор: Редакција Рингераја | 31.12.2011
image

Годината која иде нека биде двојно посреќна од годината која мине! СРЕЌНИ НОВОГОДИШНИ И БОЖИЌНИ ПРАЗНИЦИ

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Градинка
Jana9

Дали би го пуштиле вашето дете во ГРАДИНКА?

ДА (75%)

НЕ (12%)

Можеби (14%)


Број на сите гласови: 59

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!