|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ве наградува!

Автор: Редакција Рингераја | 6.10.2015
image

Фотографирањето со HAPPY STAR е возбудлива и интересна авантура, во која ќе уживате. Ние ги користиме нашите вештини и долгогодишно искуство за да креираме уметнички фотографии кои ќе ја претстават Вашата приказна

Ново на Рингераја – Детско катче на албански јазик

Автор: Редакција Рингераја | 15.7.2015
image

Проектот „Детско катче“ на албански јазик на интернет-страницата Рингераја.мк го овозможи Министерство за култура на Република Македонија, како проект од национален интерес во културата за 2015 година

Risi - Kendi i femijeve ne gjuhen shqipe

Автор: Redaksia Ringeraja | 15.7.2015
image

Projekti “Kendi i femijeve” ne gjuhen shqipe ne internet faqen Ringeraja.mk u mundesua nga Ministria e Kultures se Republikes se Maqedonise, si projekt me interes kombetar ne kulture per vitin 2015

Што добија најдобрите форумџии на Рингераја.мк?

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 13.1.2015
image

Да си најдобар, меѓу 42,553 најдобри членови, навистина е голема чест! Да те прогласат најдобрите за најдобар е навистина огромна заслуга! Рингераја.мк ви благодари на сите 42,553 членови, а посебно на најдобрите седум. Погледнете што ви подаруваме

Избрани се најубавите Новогодишни желби!

Автор: Редакција Рингераја | 5.1.2015
image

Вашите најубави желби за Новата Година ги разубавуваа страниците на Рингераја за време на најубавите празници. Самите вие ги избравте најдобрите десет. Кои се добитници на подароци од Sunday?

Најдобрите форумџии за 2014 година на Рингераја.мк

Автор: Редакција Рингераја | 30.12.2014
image

Гласањето за најфорумџии на 2014 година заврши. Погледнете кои форумџии ги прогласивте за најдобри

Избираме најфорумџии на 2014 година

Автор: Редакција Рингераја | 19.12.2014
image

За сите заеднички виртуелни и реални кафиња, за сите среќни и тажни мигови споделени со Рингераја, за сета ваша креативност несебично дадена, за слогата и мирот во ова големо семејство ВИ БЛАГОДАРИМЕ! Изберете ги најдобрите меѓу вас за 2014 година

Избираме најубави новогодишни желби на Рингераја!

Автор: Редакција Рингераја | 18.12.2014
image

Новогодишната светлина нека ви го донесе патот до среќата, успехот и здравјето! Нека го стопи злото во добро, а сонот го претвори во стварност. Израдувајте ги другите, израдувајте се себе, со подароци од Sunday и Рингераја.мк!

10 најчитани статии во 2013 година

Автор: Редакција Рингераја | 1.1.2014
image

Што најмногу им го привлекуваше вниманието на читателите на Рингераја.мк во 2013 година?

СРЕЌНА НОВА 2014 ГОДИНА

Автор: Редакција Рингераја | 31.12.2013
image

Нека ви се расипат плановите, но НЕКА ВИ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ЖЕЛБИ, копнежи и страсти...сето она што од сушноста ви доаѓа! Среќни Новогодишни и Божиќни празници!

СТРАНА 1 ОД 8


Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?