|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

НАГРАДНА ИГРА: Парови спои и Лакалут награди освои

Автор: Редакција Рингераја | 30.4.2024
image

Ајде да играме Меморија и да освоиме награди! Натусана и Рингераја организираат наградна игра со спојување парови во која може да освоите вредни награди од Лакалут. Може да играте колку пати сакате, а наградите се одлични. Ајде сите на Рингераја.мк!

Пакет подароци за трудници, бебиња и деца за мај 2022

Автор: Редакција Рингераја | 11.5.2022
image

Пријавете се навреме за вашиот пакет со подароци. Овој месец имаме уште еден нов спонзор. Што подаруваме проверете во продолжение

НОВО! Пакет подароци за трудници, бебиња и деца

Автор: Редакција Рингераја | 1.4.2022
image

Ново, ново, ново на Рингераја.мк. Секој месец богати подароци на Рингераја за трудници, бебиња и мали деца. Пријавете се!

Општи услови и правила за учество во "Пакет подароци"

Автор: Редакција Рингераја | 1.4.2022
image

Општи услови за учество во програмата Пакет подароци за трудници, новороденчиња и доенчиња, мали деца и деца

Сара Фешн подарува вредносни ваучери за 8-ми март

Автор: Редакција Рингераја | 1.3.2022
image

Големо изненадување за читателите на ringeraja.mk. Кликни-Одговори-Освој награда

Vincinni ги наградува вашите најубави новогодишни желби

Автор: Редакција Рингераја | 9.12.2021
image

Убаво празнично расположение, снег, подароци, накитени елки, празнична трпеза, семејна топла атмосфера и мнооогу убави желби и честитки се дел од месец Декември. Vincinni ги наградува вашите најубави желби

image

Учествувајте во извлекувањето на наградите и освојте еден од трите пакети подароци кои содржат Др. Тајс Венен гел 100 мл., Оливенол крем за раце, Паста Лакалут актив 33% и Детска паста Лакалут 4-8 години со гратис истиснувач

image

Новогодишната светлина нека ви го донесе патот до среќата, успехот и здравјето! Нека го стопи злото во добро, а сонот го претвори во стварност. Посакајте поубава година од 2020 и освојте награда од нашите спонзори

Известување до добитниците на награди ЛИНО

Автор: Редакција Рингераја | 21.3.2016
image

Каде да ги испратат своите податоци добитниците на награди ЛИНО?

Добитници на награди ЛИНО - петок

Автор: Редакција Рингераја | 21.3.2016
image

Кои се корисниците со најдобра меморија за петок?

СТРАНА 1 ОД 6


Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?