|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Известување до добитниците на награди ЛИНО

Редакција Рингераја, 21.3.2016
Каде да ги испратат своите податоци добитниците на награди ЛИНО?
Клучни зборови:

image
/11


 

Почитувани добитници на награди ЛИНО.

 

Ви благодариме што учествувавте во големата наградна игра МЕМОРИЈА, која ја организираше ЛИНО на платформата на интернет порталот Рингераја.мк

 

Сите ДОБИТНИЦИ да ги испратат своите податоци, најдоцна до петок, 25 март на следните адреси:

 

info@ringeraja.mk

emilija.dzurovska@danu.biz

 

До следното кликање,

Ве поздравуваме!

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

НОВО! Пакет подароци за трудници, бебиња и...
Ново, ново, ново на Рингераја.мк. Секој месец богати подароци на Рингераја за трудници, бебиња и мали деца. Пријавете се...
4
Креативност во кујната со Битолски ГУСТ јо...
Покрај тоа што Битолскиот густ јогурт е суперхерој во секојдневната исхрана поради своите хранливи карактеристики и бога...
3
Рингераја - приказна за нашето семејство!
Рингераја е повеќе од медиум, Рингераја е пријател, Рингераја е советник, Рингераја е рамо за плачење, Рингераја е помош...
2
Соработка со Рингераја
Отворени сме за соработка, доколку сте заинтересирани Ве повикуваме да не исконтактирате.
2
Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?