|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Добитници на Саносан подароци - ноември/декември

Автор: Редакција Рингераја | 15.12.2014
image

Најактивните форумџии на Рингераја.мк во периодот од 10.ноември - 11.декември добиваат пакет производи од Саносан

Добитници на Саносан подароци - октомври/ноември

Автор: Редакција Рингераја | 10.11.2014
image

Најактивните форумџии на Рингераја.мк во периодот од 8.октомври - 9.ноември добиваат пакет производи од Саносан

Добитници на Саносан подароци - септември/октомври

Автор: Редакција Рингераја | 7.10.2014
image

Најактивните форумџии на Рингераја.мк во периодот од 8.септември - 7.октомври добиваат пакет производи од Саносан

БИЦ ги дарува децата

Автор: BIC® | 27.3.2014
image

Големиот француски производител на училишна опрема ги израдува децата – штитеници на Институциите за заштита на децата во Република Македонија

Апел од мајката на исчезнатото девојче

Автор: Редакција Рингераја | 2.8.2013
image

Мајката упати апел до сите мајки во Македонија, преку Редакцијата на Рингераја

Рингераја.мк е наградена од ЦИРа

Автор: Редакција Рингераја | 12.7.2013
image

Доделени се годишните награди за филантропија и општествена одговорност за 2012 година, кои се организираат по шести пат во Македонија од страна на ЦИРа

БиМилк и Рингераја наградени за Прегратка на дар

Автор: Редакција Рингераја | 25.4.2013
image

Министерството за економија на РМ заедно со националното Координативно тело за општествена одговорност им доделија награда на Битолска Млекара и ДАНУ Филантропија за најдобра општествена практика за организираната хуманитарна акција Прегратка на дар

ДАНУ Филантропија и БиМилк наградени!

Автор: Редакција Рингераја | 23.4.2013
image

Министерството за економија им ја додели Националната награда за општествена одговорност на претпријатијата (ООП) на ДАНУ Филантропија и БиМилк за успешно одработениот партнерски проект Прегратка на дар

Говор на Г-ца Јулијана Василеска за Рингераја.мк

Автор: Редакција Рингераја | 9.3.2012
image

Што достигна и колку порасна Рингераја.мк во трите години од нејзиното постоење, преку говорот на Јулијана Василеска, директор на ДАНУ филантропија и интернет медиумот Рингераја.мк

Покровители и спонзори на "Прегратка на дар"

Автор: Редакција Рингераја | 9.3.2012
image

Доделување на благодарници и говор на покровителите и спонзорите на Прегратка на дар

СТРАНА 1 ОД 4


Анкета

Kako?
Jana9

Kako se porodivte?

Lesno (43%)

Tesko (57%)


Број на сите гласови: 7

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!