|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Добитници на Саносан подароци - октомври/ноември

Редакција Рингераја, 10.11.2014
Најактивните форумџии на Рингераја.мк во периодот од 8.октомври - 9.ноември добиваат пакет производи од Саносан
Клучни зборови:

image
/11


 

Добитници на пакет подароци од Саносан се:

 

Администратор/модератор: LoveableMe RR sо напишани 235 пораки


Член: kapina  со напишани 189 пораки

Член: Hopeful со напишани 179 пораки

 

Листа на најактивни членови, модератори и администратори во месец октомври/ноември:

 

LoveableMe RR235
kapina189
Hopeful179
Melanija RR176
lolla99
Felly RR94
Mihaela 201094
blond81
tea 8860
Bethany58
gina55
sandriana RR54
Dilina48
Snowhite RR46
mili4kask40
sanjaaaa!37
Milicka 3037
lilika935
Defne9034
SOLE32
tincule32
skriena28
Malecka2327
sonce7924
vezilka RR24
NovaN23
elizabeta beti23
Ilina8721
bambina3420
AnnaMolly RR20
nataly8618
mamicki17
Anonimen17
miana17
lukas15
Kvisko15
deluxe RR15
kokicekokice15
Nestrpliva2813
sasaiciko13
Zoya13
Палешка РР13
profe12
Mila mamicka12
marchi11
anaana11
bubla11
Roberta r10
Pinky3010
sibela10
Zola10
Tanjat788010
AneLav RR10

 

Рингераја.мк изразува благодарност до сите членови кои активно учествуваат во дискусиите на форумот!


Избираме најубави новогодишни желби на Рин...
Новогодишната светлина нека ви го донесе патот до среќата, успехот и здравјето! Нека го стопи злото во добро, а сонот го...
3
Соработка со Рингераја
Отворени сме за соработка, доколку сте заинтересирани Ве повикуваме да не исконтактирате.
2
Контактирајте не
Сакате посебна понуда за огласување наменета за Вашата компанија, сакате да испратите текст за објавување до нашата Реда...
2
Зошто да се огласувате на Рингераја
10 ДОБРИ ПРИЧИНИ ЗОШТО ДА СЕ ОГЛАСУВАТЕ НА ИНТЕРНЕТ МЕДИУМОТ РИНГЕРАЈА.МК
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Iminja za bliznacinja?
Jana9

Iminja za bliznacinja?

Teo i Tea (50%)

Aleksandar i Aleksandra (0%)

Jana i Jane (0%)

Filip i Frosina (0%)

Marko i Marija (25%)

Ilin i Ilina (25%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!