|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Добитници на награди ЛИНО - петок

Редакција Рингераја, 21.3.2016
Кои се корисниците со најдобра меморија за петок?
Клучни зборови:

image
/11


 

Петок, 18.03.2016 година

 

 

1

 

I награда - Лино пакет + Лино мече + Лино ќебенце

 

1.nikolinaa

8220

 

 

1

 

II награда - Лино пакет + Лино мече

 

2.Leonaaa

5710

 

 

2

 

III награда - Лино пакет

 

3.dark_avanger

5055

 

 

ЧЕСТИТКИ!!!


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

НАГРАДНА ИГРА: Парови спои и Лакалут награ...
Ајде да играме Меморија и да освоиме награди! Натусана и Рингераја организираат наградна игра со спојување парови во кој...
4
Контактирајте не
Сакате посебна понуда за огласување наменета за Вашата компанија, сакате да испратите текст за објавување до нашата Реда...
3
АКЦИЈА: Вечерва е „Часот на планетата Земја“
Од 20:30 до 21:30 часот вечерва по македонско време по осми пат се одржува глобалната еколошка акција „Час на планетата ...
3
Рингераја - приказна за нашето семејство!
Рингераја е повеќе од медиум, Рингераја е пријател, Рингераја е советник, Рингераја е рамо за плачење, Рингераја е помош...
2
Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?