|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Избираме најубави новогодишни желби на Рингераја!

Редакција Рингераја, 18.12.2014
Новогодишната светлина нека ви го донесе патот до среќата, успехот и здравјето! Нека го стопи злото во добро, а сонот го претвори во стварност. Израдувајте ги другите, израдувајте се себе, со подароци од Sunday и Рингераја.мк!

image
/11


 

Драги наши


Дали веќе ве зафати Новогодишната еуфорија? Дали веќе размислувате што да им подарите на вашите најсакани?


Рингераја.мк исто така мислеше на своите најсакани - НА ВАС!


Одлучивме да ви ги направиме овие предпразнични денови уште поубави и да ве израдуваме со подароци од нашите партнери, највкусните домашни колачи Sunday.


Посакајте најубава Новогодишна желба, запишете ја во нашиот прозорец на желби и добијте подарок, со кој ќе се разблажите, ќе го споделите или подарите на вашите најблиски.


Напишете ја вашата Новогодишна желба

 

1

 

Десетте најубави желби ќе добијат вкусни новогодишни пакет изненадувања од нашиот покровител Sunday!


Почнувајќи од денес, 18.12.2014 година до 05.01.2015 година, запишувајте ги новогодишните желби посветени на вас или вашите најмили во Новогодишниот прозорец на желби на Рингераја и собирајте што е можно повеќе лајкови!

 

 

***Правила на наградната игра***

 

1. Замислете си желба

  2. Најавете се или регистрирајте се на Рингераја.мк

3. Отворете го прозорецот на Новогодишни желби

4. Напишете ја Новогодишната желба

  5. Соберете лајкови и освојте вкусни награди!

 

***Напомена: Желбите од нерегистрирани членови на Рингераја.мк нема да се земаат во предвид за наградување.

 

Нека вашите желби бидат дел од најголемиот семеен интернет медиум Рингераја.мк!

Започнете ја Новата година со најслатки задоволства - подароци од Sunday!

 

СРЕЌНИ И ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ ВИ ПОСАКУВА

Ваша Рингераја.мк

 

Напишете ја вашата Новогодишна желба

 

2

 

Соработка со Рингераја
Отворени сме за соработка, доколку сте заинтересирани Ве повикуваме да не исконтактирате.
2
Контактирајте не
Сакате посебна понуда за огласување наменета за Вашата компанија, сакате да испратите текст за објавување до нашата Реда...
2
Зошто да се огласувате на Рингераја
10 ДОБРИ ПРИЧИНИ ЗОШТО ДА СЕ ОГЛАСУВАТЕ НА ИНТЕРНЕТ МЕДИУМОТ РИНГЕРАЈА.МК
2
Рингераја времеплов
По што ќе ја паметиме годината која изминува?
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

на кого да личи вашето бебе?
daki(86%)

(14%)


Број на сите гласови: 29

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!