|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ве наградува!

Редакција Рингераја, 6.10.2015
Фотографирањето со HAPPY STAR е возбудлива и интересна авантура, во која ќе уживате. Ние ги користиме нашите вештини и долгогодишно искуство за да креираме уметнички фотографии кои ќе ја претстават Вашата приказна

image
/11Се' започнува со разговор со фотограф, кој ќе се обиде да Ве запознае Вас и личностите кои најмногу ги сакате, за да разбере што ги прави Вашите семејства тоа што сте и да создаде единствени фотографии кои ќе Ве претстават токму Вас.

Нашиот тим се состои од креативни луѓе, кои ја сакаат својата работа и затоа придружете се на HAPPY STAR тимот, тим на посветени креативци од областа на фотографијата, сценографијата и костимографијата и искусете ги нашите иновативни фотосесии и исклучителен квалитет на фотографија.

Наша специјална задача е да креираме високо уметнички фотографии и заради тоа, постојано ќе работиме на креирање на нови теми и стилови и ќе обезбедуваме позадини за фотографирање, облека и соодветна реквизита.

Се гордееме што можеме да учествуваме во создавање на трајни сеќавања за Вас и Вашето семејство, кои ќе Ве збогатат засекогаш.

Поздрав,


 

HAPPY STAR ги наградува членовите на Рингераја.мк!


Што доделува HAPPY STAR PHOTOGRAPHY?


 

HAPPY STAR доделува една награда, на најактивниот член на Рингераја.мк во месец октомври, во форумот БЕБЕ

 

- 1 бесплатна фото сесија во студиото на Happy Star Photography

 

Добитникот е должeн сам да обезбеди превоз до студиото на Happy Star Photography,

3-та Македонска Бригада ББ Скопје
 


Што треба да направите?


Покажете активност во форум БЕБЕ со отворање на нови теми, развивање дискусија, споделување на своето искуство.  Она што секојдневно го правите на форумите на Рингераја.мк.

Бројот на вашите објави ќе се следи програмски. Објавите кои ќе содржат само смајли, нема да се бројат. Потрудете се вашите објави да бидат содржински и да одговараат на темата.

Модераторите на форум Бебе или Администраторите на Рингераја.мк еднаш неделно ќе даваат информации за состојбата во изминатата недела.


Не сте член на Рингераја.мк? 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Контактирајте не
Сакате посебна понуда за огласување наменета за Вашата компанија, сакате да испратите текст за објавување до нашата Реда...
11
Допрва треба да успеам, а биолошкиот часов...
Отворено, искрено, од срце - ви ја пренесуваме исповедта на Искра:
4
Vincinni ги наградува вашите најубави ново...
Убаво празнично расположение, снег, подароци, накитени елки, празнична трпеза, семејна топла атмосфера и мнооогу убави ж...
4
Хуманитарната акција на Софија Петковска з...
Збирката "Снежни стихови" е распродадена, а донациите се однесени во Дневниот центар за деца на улица во Скопје
4
Анкета

/
Jana9

Dali vo edna grupa treba poveke osobi da gi cuvaat decata vo gradinka?

Da (100%)

Ne (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!