|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Во четврток започнува Fashion & Lifestyle Expo

Momentum, 21.3.2018
Уште само еден ден до почетокот на третото издание на Fashion & Lifestyle Expo.
Клучни зборови:

image
/31


Вратите на Македонската опера и балет ќе бидат отворени за сите посетители во четврток [22 .03]во 15 часот, кога настанот и официјално ќе започне, а влезот на истиот е бесплатен.

Програмата на сите три сцени – MAIN STAGE, CREATIVE HALL и BEAUTY BAR ќе се одвива со динамично темпо, а во галеријата [GALLERY] ќе можете да погледнете четири паралелни изложби.

Вечерната програма започнува во четврток [22ри март] од 20:00 часот, со најдобрите коктели од Skopje Cocktail Week, по што ќе следи концерт на музичарите од Трениг центарот ЕВА. Во 21 часот ќе можете да ја погледнете ревијата “Чувства”, за најновата колекција на JO.AN, а за атмосферата до крајот на вечерта ќе биде задолжен Dj Boogieman.

Во петок [23ти март], вечерниот дел ќе започне во 20:00 часот со дегустација на врвните вина од винаријата Тиквеш, по што ќе имаме прилика да не’ инспирира уметноста на Италија со Rivedil, модното шоу на ALSHAR за колекцијата Spring Breakers, а настанот ќе го заокружат урбаните звуци на Зоки Бејбе.

За целосната програма, распоредот и учесниците, следете ја официјалната страна на Fashion & Lifestyle Expo и официјалниот настан.

Сите предности од морската вода
Сите неизмерно се радуваме на почетокот на летото, бидејќи тоа значи дека сезоната на годишни одмори и одењето на море е...
3
Тајната на убавината на Мерлин Монро
Производот кој Мерилин Монро го користела за совршено мазна кожа веќе го имате во својот дом
3
Интервју со Александра Илиевска–водител на...
Александра Илиевска, на сите нам добро познато ТВ лице, најмногу препознатлива по белото перче во косата, широката насме...
3
Фото: Божиќ во домовите на славните
Вчера католиците го прославија Божиќ. Ви пренесуваме дел од празничната атмосвера од Бакингамската палата до домовите на...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

.
Jana9

Dali na vasite deca im e tesko da se budat rano za vo gradinka/skolo?

Da (0%)

Ne (0%)

Ponekogas (0%)


Број на сите гласови: 0

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!