|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
Забава 
Шеги, смешни линкови... и се друго што е забавно
12120556 RE: Корисни совети ..
12.6.2016 10:13:47
marchi
 
RR team , mommy_angels RR , Felly RR   

  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Некој рекол...   15 Еца 10685 13.6., 16.08
Veronica_Lia
Предупредуваме: Кариера vs мајчинство  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
162 Pepelaska * 32683 11.6., 11.59
marchi
Предупредуваме: Добредојде за новите членови !  
[Страница: 2 3 4 ... 21 22 23 ]
572 Палешка РР 67322 8.3., 23.33
Максо
Предупредуваме: Кој ве има засрамено пред други луѓе?  
[Страница: 2 ]
33 HristinAntonio 12914 17.6., 15.23
princessa
Предупредуваме: Зависник од форуми или не  
[Страница: 2 3 ]
72 mis. 16694 3.4., 11.46
marchi
Предупредуваме: Смешни/незаборавни настани од нашето детство   14 mama26 22363 30.11., 00.29
scared
Предупредуваме: Пост за паметење!!!  
[Страница: 2 3 ]
65 Тања РР 20954 12.12., 11.46
Bethany RR
 
Сакам да прашам .....  
[Страница: 2 ]
35 Melanija RR 15451 24.1., 15.33
SandraRo
Однос снаа-свекрва   2 Margaritka0 6291 16.4., 08.43
Палешка РР
Оглас  
[Страница: 2 3 4 ... 12 13 14 ]
346 vesna_kr 83069 11.4., 09.50
Mbaresa
Работа од дома  
[Страница: 2 ]
47 Rossana 31379 13.8., 18.29
SunDance
Dali e dovolna samo ljubovta od cedoto   0 marchi 5550 12.7., 08.45
marchi
пасош за малолетно дете,   6 nico 8159 27.3., 21.32
niki
Колку време треба да си осигуран за да земеш пари после породување   15 kik@ 8837 28.12., 23.39
marchi
КафеРаја [chat]  
[Страница: 2 3 4 ... 31 32 33 ]
812 Melanija RR 99686 4.12., 20.09
marchi
Каде може да се направи фото книга?   0 SimonkaV 8988 2.9., 09.31
SimonkaV
Виза за странство  
[Страница: 2 ]
26 bucko mal 17160 16.8., 12.27
bucko mal
Prekin na doenje   1 Anita car 10589 21.7., 15.25
sandriana RR
Акции на производи  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
126 Natuska85 28621 11.6., 11.45
marchi
#ДајтеидевојканаЕлса   6 Snowhite RR 6111 26.5., 12.08
niki
Денес е светски ден на . . .   14 Felly RR 7373 7.4., 10.07
Felly RR
Дали прво жена, потоа мајка или   1 marchi 10672 15.3., 12.50
mommy_angels RR
Непријатна случка во маркет со мало дете  
[Страница: 2 ]
35 Dream 12715 11.3., 12.25
marchi
Скапа-ефтина струја  
[Страница: 2 3 4 5 ]
105 strelec 8 45609 11.3., 12.02
marchi
Како реагирате на озборувањата за вас?   24 mother 29 9278 9.3., 12.45
marchi
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Dali?
Jana9

Koe vreme e naj soodvetno decata od 3-5god da si legnuvaat da spijat?

21h (40%)

22h (50%)

23h (10%)

00.00h (0%)

01.00h (0%)

Podocna (0%)


Број на сите гласови: 10

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!