|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
Забава 
Шеги, смешни линкови... и се друго што е забавно
12120556 RE: Корисни совети ..
12.6.2016 10:13:47
marchi
 
RR team , mommy_angels RR , Felly RR   

  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: <<   < Претходна страница  20 21 22 23 [24]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Панаѓур   9 bileg 3735 23.12., 21.26
ostoun
Надица побрзо оздравување!   17 Еца 4970 22.12., 13.35
nadica
Ми недостигате рр :(   16 mami 4330 21.12., 19.32
Natasha5
Веронаука во училиште - да или не   8 Боцко 3782 17.12., 13.58
mother 29
Новогодишни желби :)  
[Страница: 2 ]
42 profesorica 16367 17.12., 13.47
mis.
Исламска нова година   1 big_mama817 3255 16.12., 14.15
profesorica
Подарок за мајка ми  
[Страница: 2 ]
28 profesorica 18593 16.12., 09.34
profesorica
Бакнеж на полноќ, среќа цела година...   10 profesorica 4027 7.12., 15.44
profesorica
Почнува Макфест!   7 ripce 3681 24.11., 22.14
Mila na mama
Пеперутки во стомак!!!   19 Tanja K. 4341 19.11., 10.45
profesorica
Петарди, огномети и сл.   9 profesorica 3769 18.11., 10.15
profesorica
Земјо отвори се...   7 Еца 3462 11.11., 16.04
Bogdancanka
Временска машина   4 profesorica 3383 31.10., 11.11
elle
во несреќа -среќа   12 srekna mama 3922 16.10., 13.15
mother 29
Македонија во ЕУ   5 mami 3839 15.10., 12.05
big_mama817
Македонскиот јазик официјален и на друго место   4 mami 3263 14.10., 18.12
Natasha5
Да гласаме за нашите убавини!   8 Еца 4112 12.10., 21.04
Еца
Круши во форма на бебе   5 profesorica 3818 24.9., 00.32
Elena
Светски ден на писменоста   1 Еца 4354 9.9., 09.09
mami
Страница:   <<   < Претходна страница  20 21 22 23 [24]  
Страница: <<   < Претходна страница  20 21 22 23 [24]
Оди на:
Анкета

Lino & Maja
rici

Go imate istiot problem so igrava? Brkas ikoni a decata ja gledaat Maja i vikaat ..."Maja, Maja, daj mene, daj jas :) "

da (42%)

ne (58%)


Број на сите гласови: 19

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!