|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Акции на производи
2.11.2011 22:26:08   
Natuska85
Ајде во оваа тема да се известуваме за тоа каде има акции на одредени производи.Еве на пример :

- во Сп маркет има акција на чоколади милка: 5 млечни чоколади спакувани во купија + гратис ќебе за 295 ден.Се испалти стварно за тие што се по благотоuser posted image .

-во Тинекс и Кам за 4 купени сокчиња или 4 купени кашички на Хип гратис лигавче(убаво,големо памучно)user posted image .


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Акции на производи
3.11.2011 8:21:21   
AnnaMolly RR
Интересна тема, Нате! user posted image

Во Рептил маркетите има два шампони Нивеа за 166 денари.
Ролон SHE плус гратис лак за нокти околу 120 денари.


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Акции на производи
3.11.2011 13:14:15   
vida
Ne sum bila vo brzo vreme za da znam sto tocno ima akcija ama mislam deka naj mnogu proizvodi sto se na akcija imam videno vo super tineks.Aj ako otidam denes ke ve obavestam user posted image A vo vero imase ako kupis proizvodi na hipp za 300 denari dobivas tanjirce takvo malo za bebusko da rucka da go polni meseto user posted image

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Акции на производи
3.11.2011 14:02:51   
Octavia
Во Maxi D маркетите има едно чудо производи на акција. Млеко за тело Нивеа (различни има)+ гратис дезодоранс, средства за депилација + уште нешто гратис (не памтам што, гледав додека чекав на каса user posted image ), потоа има производи (мислам таа беше марката) Первол 2+1 гратис...

(Одговор на членот vida)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Акции на производи
3.11.2011 14:06:42   
Annet
Знаете што,сакам да ве прашам од Ск што сте,сакам да идам во Ск,и во Џамбо , има ли донесено зимски раб за бебиња????

(Одговор на членот Octavia)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Акции на производи
3.11.2011 14:14:26   
Luci
Има зимска уште од септемви user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Annet

Знаете што,сакам да ве прашам од Ск што сте,сакам да идам во Ск,и во Џамбо , има ли донесено зимски раб за бебиња????


_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Акции на производи
3.11.2011 14:31:12   
Maca25
во Тинекс има акција на сретство за миење садови Мер 2+1 гратис за 100 денари.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Акции на производи
3.11.2011 17:39:07   
Annet
epa prasuvav edna prijatelka mi kaza nemalo,ziti prijatelkata hahahhahahhhahahah
ИЗВОРНА ПОРАКА: luci

Има зимска уште од септемви user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Annet

Знаете што,сакам да ве прашам од Ск што сте,сакам да идам во Ск,и во Џамбо , има ли донесено зимски раб за бебиња????



(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Акции на производи
3.11.2011 18:40:26   
Pepelaska *

ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Ајде во оваа тема да се известуваме за тоа каде има акции на одредени производи.Еве на пример :

- во Сп маркет има акција на чоколади милка: 5 млечни чоколади спакувани во купија + гратис ќебе за 295 ден.Се испалти стварно за тие што се по благотоuser posted image .

-во Тинекс и Кам за 4 купени сокчиња или 4 купени кашички на Хип гратис лигавче(убаво,големо памучно)user posted image .



и јас ова го меркав ама ми се виде некако евтино па мсилев се доплаќа, не прашав на каса значи вкупно е се толку.Кај мене нема СП туку еден локален маркет


_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Акции на производи
4.11.2011 10:59:15   
AnnaMolly RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: Annet

Знаете што,сакам да ве прашам од Ск што сте,сакам да идам во Ск,и во Џамбо , има ли донесено зимски раб за бебиња????


Анет, кога ќе дојдеш да правиме дружба! Обавезно! Групно шетање во Џамбо со рингерајки user posted image


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Акции на производи
4.11.2011 13:49:58   
*mika*
Super e temava :)) i jas sum po gratis proizvodite i popustite :)) na primer prasok za perenje zimam samo ako so nego ide nesto kako na pr detergent za sadovi, pa mozam da kazam deka spored toa i go odbiram prasokot user posted image
Inaku imam navika kozmetika i eve sega bebeskive raboti da gi kupuvam od Cosmo, bidejki na krajot od mesecot dobivam kupon 10% od sumata sto sum ja napravila vo toj mesec, so karticka nivna, i si dokupuvam uste nesto so kuponot  sto prakticno mi doagja kako gratis, ili kako se da bilo na popust 10% user posted image  a i sekogas ima nesto sto ide gratis uz nekoj drug proizvod, na primer dezodorans+stik, ili nekoi paketi so kremi 1+1 gratis bas pred nekoj den gledav, samo neznam od koja firma bea. Ili bas si kupiv tecen sapun za race Cleo+refil gratis user posted image

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Акции на производи
4.11.2011 14:09:53   
miana
A sto e toa zimski RAB????? I kakvo e kebeto sto go davaat so milka?Ubavo li nekoe bezveze?

(Одговор на членот *mika*)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Акции на производи
4.11.2011 14:17:19   
Luci
zimski RAB=зимски работи user posted image Ќебето од Милка го имам јас, ок е, не е лошо а не е ни нешто уауууу Тенко е ама ќе се најде
ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

A sto e toa zimski RAB????? I kakvo e kebeto sto go davaat so milka?Ubavo li nekoe bezveze?



_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Акции на производи
4.11.2011 14:18:31   
penelopa

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

A sto e toa zimski RAB????? I kakvo e kebeto sto go davaat so milka?Ubavo li nekoe bezveze?

миана мислам дека се мисли на зимски работи за бебе- така сватив јасuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Акции на производи
4.11.2011 19:38:47   
Natuska85
ИЗВОРНА ПОРАКА: luci

zimski RAB=зимски работи user posted image Ќебето од Милка го имам јас, ок е, не е лошо а не е ни нешто уауууу Тенко е ама ќе се најде
ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

A sto e toa zimski RAB????? I kakvo e kebeto sto go davaat so milka?Ubavo li nekoe bezveze?





user posted image user posted image user posted image user posted image .Аман бе................ Ќебето ко за гратис супер е,исти такви сум видела по 300-400 ден.

< Поракaта ја уредил Natuska85 RR -- 4.11.2011 19:41:00 >


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Акции на производи
4.11.2011 21:18:05   
Annet
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zimski raboti ama ne sum dopisalauser posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: penelopa


ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

A sto e toa zimski RAB????? I kakvo e kebeto sto go davaat so milka?Ubavo li nekoe bezveze?

миана мислам дека се мисли на зимски работи за бебе- така сватив јасuser posted image


(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Акции на производи
4.11.2011 21:27:27   
lilicka
Кебето од Милка јас го имам убаво е мекичко и не е баш малоuser posted image

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Акции на производи
4.11.2011 21:29:33   
Annet
AnnaMolly RR bevmee denessss.lele se sum iznakupila i sto treba i sto ne treba.....mnogu ubavi raboti...aj naredn pat ke se dogovorime,ama zdravje samo ::*
ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Annet

Знаете што,сакам да ве прашам од Ск што сте,сакам да идам во Ск,и во Џамбо , има ли донесено зимски раб за бебиња????


Анет, кога ќе дојдеш да правиме дружба! Обавезно! Групно шетање во Џамбо со рингерајки user posted image



(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Акции на производи
4.11.2011 21:41:14   
kikicka
Офф леле тоа ќебе и овде го има и јас таман реков да го купиме и мм ми рече аман само на дебелеење мисилишuser posted image .....ама мајка ми го купила од грција и вика имаш ќебе милка со чоколади user posted image user posted image јухуу сепак чоколадите идат кај менеее!!! је јее

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Акции на производи
5.11.2011 21:51:43   
kuklicka26
Vo Zegin davaa za Pampers 3
so se 96 parcinja 1098 den gratis banjarka(bela pisuva pampers)ne  e   losaaaa ko za bez pari super e.

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Акции на производи
5.11.2011 22:22:16   
vida
i nie denes kupivme pampers i ja dobivme banjarkata ne e loso samo e malecka malku user posted image ama ke ja iskoristime sto vikas ko za bez pari dobra e

(Одговор на членот kuklicka26)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Акции на производи
5.11.2011 23:12:42   
Џесика
Јас денес си купив чоколадите милка и си имаме ќебенце сега user posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот vida)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Акции на производи
5.11.2011 23:13:26   
Тања РР
И ние денес купивме Милка со подарок кебенце, пелени Виолета со 12 пелени гратис и Нутела со 10 % гратис user posted image ММ е економист и по професија и по определувањеuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот vida)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Акции на производи
19.11.2011 11:15:22   
Luci
Во Зегин почнувајќи од 20-ти ноември има промоција на Памперс, за купено Giant паковање добивате на подарок играчка Fisher Pricе. На сликата е ставнео паковањето 4-ка со 82 пелени за цена од 1099 денари

Има и акција за чајевите на Хип - 10%


< Поракaта ја уредил luci -- 19.11.2011 11:17:14 >


_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Акции на производи
19.11.2011 20:00:23   
Felly RR
Јас кај нас никаде не видов милка се кебенцеuser posted image Ама затоа си купивме Луна еурокрем со чаша (пластична, со рачка, за Матеа) и Милко експрес исто со чаша, да си има двеuser posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?