|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Акции на производи
4.6.2012 1:14:12   
Ikana
Ве молам кога ќе пишувате каде има акција пишувајте и колку време трае, дали е само за тој ден и слично....фалаuser posted image

(Одговор на членот tedicka)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Акции на производи
4.10.2012 14:46:55   
Luci
Ајмооооо навали народе на банани, цена по кг во Керфур 29, Тинекс 37 а Веро 28 user posted image
Сега следново што ќе го пишам е акција во Тинекс од 01 до 07 октомври
Пафис пелени 669 ден, фелче течен детргент со омекнувач 2 +2 л 259 денари, доув гел за туширање 77 ден, перфекс делукс 12 пар. - 95 ден, 4 монте пудинга - 49 ден, моја кравица чок.млеко 3 х 250 мл - 46 ден и уште едне куп друго што ме мрзи сега да ги пишувамuser posted image
Знам и дека имаше плус тоалетна палома 10 пар. за 50-тина денари што не беше објавена на флаерот, и плус полирапидот исто беше на 50%

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Акции на производи
4.10.2012 15:02:23   
dostickage
Ajmo narode Ajvarka u Karfur za 19 denari kilouser posted image user posted image user posted image

Ja se smeam ama kje idam posle da pravam pustos u market zaso friziderot mi e ama bas novuser posted image

Ako me vidi nekoj izricito go molam da ne mi se smee user posted image

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Акции на производи
4.10.2012 15:23:26   
Malecka23
a dr nesto kako ceni vo karfur osven babnani i ajvarka:))) se mislam dali tamu da idam ili tinex pazarenje za cel mesec mm da bide sreken

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Акции на производи
4.10.2012 15:27:48   
Luci
Иди подобро во Карфур, имав и од таму флаер ама не се сеќавам ан сите цени, имаше 3 лименки кока кола за 49 ден, 1,5л течен детергент за 79 ден, пудинг 9 ден, уффф не се сеќавам на др. работи стварно ама се беше ефтинко

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Акции на производи
4.10.2012 15:33:35   
bliznaci 007
luci od novite pufies peleni se na akcija ili ne vo tinex?????

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Акции на производи
4.10.2012 15:34:23   
bliznaci 007
od novite pufies peleni ???
ИЗВОРНА ПОРАКА: luci

Ајмооооо навали народе на банани, цена по кг во Керфур 29, Тинекс 37 а Веро 28 user posted image
Сега следново што ќе го пишам е акција во Тинекс од 01 до 07 октомври
Пафис пелени 669 ден, фелче течен детргент со омекнувач 2 +2 л 259 денари, доув гел за туширање 77 ден, перфекс делукс 12 пар. - 95 ден, 4 монте пудинга - 49 ден, моја кравица чок.млеко 3 х 250 мл - 46 ден и уште едне куп друго што ме мрзи сега да ги пишувамuser posted image
Знам и дека имаше плус тоалетна палома 10 пар. за 50-тина денари што не беше објавена на флаерот, и плус полирапидот исто беше на 50%


(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Акции на производи
4.10.2012 15:41:15   
Ring
a kade se naoga Kerfur ?

(Одговор на членот bliznaci 007)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Акции на производи
4.10.2012 15:41:25   
meU87
Во Тинекс од 3-5.10 на 60% пулирапид-45ден, орнел омекнувач од 3л-126ден, тоалет палома - 55ден.
Се натпреваруваат изгледа со ДМ, истите производи им се на акција, со тоа што во ДМ се 50% ,а во Тинекс 60%.
ЌЕ биде интересно, во ДМ има и прашак Савекс 3кг -128ден, денес ќе одам да се снабдам со овие работи, ми се погоди, таман се ми е при крај .
А исто и од Керфур ќе има доста за купување, само ми кажаа дека многу гужва имало во ДМ и Керфур во Молот, а само во таа продавница на ДМ е попустот user posted image ќе се чека ,што да се прави, може некој ќе се сожали на трудна ред да даде user posted image

(Одговор на членот bliznaci 007)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Акции на производи
4.10.2012 15:41:45   
Malecka23
ups greska hahah aj ve molam postot za kardioloskata dieta da go prefrlite

inace za kerfur stom e taka moze da otideme vecer ili utre pa ke kazam ceni

(Одговор на членот bliznaci 007)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Акции на производи
4.10.2012 15:44:18   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ring

a kade se naoga Kerfur ?

Kerfur se naoga vo karpos 4,odnosno taftalidze 2....Vozis po partizanska nakaj gorce i na semaforite kaj karpos 4 ( levo se vrti za taftalidze 2 ) desno ti e karfur odma..I od ilindenska koga odis na isto mozes da dojdes - kaj salata partizan sto bese porano...Posledna 19 ka i 15 ka e tamu...

(Одговор на членот Ring)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Акции на производи
4.10.2012 18:11:31   
anaana
inace koja glupost. nitu eden od popustive vo tinex ne vazi za super tinex ohrid. jas bev bas sega i ne vazi. puffies se 970den :( bas ne e fer ama ic.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Акции на производи
5.10.2012 9:26:28   
Luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: bliznaci 007

luci od novite pufies peleni se na akcija ili ne vo tinex?????

Да, Fashion collection, ако се тие новитеuser posted image Инаку попустот во Тинекс се однесува само на дел од маркетите во Скопје, и тоа Зебра, Драмски, Годел, Кончар, Првомајска, Стара Телевизија и Карпош 3

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот bliznaci 007)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Акции на производи
5.10.2012 11:10:56   
Melanija RR
Кажете дали во ТИнекс и денес има попуст,кој знае што ќе остане но дури вечер ќе можам да одам

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Акции на производи
5.12.2012 10:05:21   
@Mila@
Vo Mr. Bricolage od 6-9 Dek ke ima 20% popust na celiot asortiman vo marketot.Ima mng ubavi novogodishni stvarki.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Акции на производи
7.3.2013 9:59:43   
anaana
ima vo neptun popust na tefal tavi i toa 50%
pogolem del od tavite veke gi nema,
ama me interesira dali nekoj ima iskustvo so ovie tavi? dali se dobri? dali vredat da se kupat?

(Одговор на членот @Mila@)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: Акции на производи
7.3.2013 10:35:51   
mama toci
do koga trae popustot i dali ima izbor?I jas bi si zemala uste edna tava tefal bez dvoumenje.Imam tava br28,ja kupiv 1.200den pred edna godina i prezadovolna sum,duri pozadovolna od delimanoto

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: Акции на производи
7.3.2013 10:43:42   
anaana
a be javi se vo neptun i kazi im ja sifrata od tavata sto ti se svigja.
tavite gi ima na nivnata strana vo delot kaj likvidacija na proizvodi
popustot bese do pred nekoe vreme i da vi kazam odma gi snema tavite.
jas se javiv pred nekoj den i taa mi rece da i ja procitam sifrata na tavata i mi kaza vo koj neptun market ja ima
i mi kaza taa vok tavata i toa za palacinki deka gi imalo vo struga
pa jas vikendov ke odam nakaj ohrid i sakav da si zemam

< Поракaта ја уредил anaana -- 7.3.2013 10:45:24 >

(Одговор на членот mama toci)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: Акции на производи
12.3.2013 13:18:30   
Natuska85
Во Зегин има акција на хумана пудинчиња со секои 4 купени следува гратис лажичка. Исто има и порадок мече за на прстuser posted image со купена несле кутија -житарки.

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: Акции на производи
15.3.2013 20:09:13   
Bububebe
Во веро има акција на флаширана вода јана бејби.
На еден литар добиваш уште еден литар гратис.И пелените памперс актив се намалени,а добиваш гратис влажни марамчиња

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: Акции на производи
16.3.2013 16:12:56   
miana
Vo KAM - ajaksot vi e na akcija,i domestosot i edni ubavi jamajka topcinja so rum...

(Одговор на членот Bububebe)
Непосредна врска до пораките: 96
   RE: Акции на производи
19.5.2013 21:28:46   
Bethany
Во веро има Акција Syoss шампон + регенератор со се несесер, наместо 500 и нешто денари за 200 и нешто денари. простете за ово нешто, кај мене секогаш палат тие цени што се завршуваат со 99 user posted image Како и да е дупло поефтино.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 97
   RE: Акции на производи
21.5.2013 12:31:57   
Natuska85
У ова ептен убава акција на шампонот ќе си земам и јас user posted image . Инаку има акција и на хипп производите, над 300 ден добиваш грепка,секоја е добитна user posted image

< Поракaта ја уредил Natuska85 RR -- 21.5.2013 12:34:57 >


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 98
   RE: Акции на производи
21.5.2013 12:55:05   
Bethany

ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

У ова ептен убава акција на шампонот ќе си земам и јас user posted image . Инаку има акција и на хипп производите, над 300 ден добиваш грепка,секоја е добитна user posted image


Остај ги тие грепките, беше и лани акцијата мислам, па се изнадобив со лигавчиња и пластични чинии user posted image Не ми требаат повеќе од нив, а главна беше столче за хранење. Многу убаво беше, додуша кога го склонија од кај нас од Веро, викав пропадна ми шансата, некој го добил, веќе не купувам. user posted image

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 99
   RE: Акции на производи
21.5.2013 23:52:09   
Melanija RR
Главни награди на Хип се 30 детски седишта ,па за 299ден вреди да се проба па макар и лигевче user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 100
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Име за мојата принцеза
mamicka21

На Св.Костадин влегувам во 9 месец па затоа првите две имиња се тие а другото е мој личен избор.Помогнете ми во изборот,сопругот остави јас да решам :)

Константина (36%)

Елена (31%)

Нина (34%)


Број на сите гласови: 146

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!