|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Акции на производи
20.3.2012 21:52:18   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: bebe82

ИЗВОРНА ПОРАКА: Andriance

Cisto inforamtivno za taze mamickite....vo Zegin imaat promocija na Good Night mlekcnite kashi (u kutija) na HIPP... idat so gratis mnogu ubavo tanjirce za ruckanje...144 denari.. ( a samo tanjirceto e tolku)..


Само некој да ми каже во кој зегин ги имаат. Прашав во буњаковец, црниче, лептокарија, никаде немаат user posted image


E da..a rekov toa da ne zaboravam da napisham...ne znam zasto ne e isto vo site Zegin...jas go najdov vo Zegin pod Zeleznicka...inaku imaat i nokni kashi vo teglicka dve za 114 den.

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот bebe82)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Акции на производи
20.3.2012 22:17:31   
AndreaS
Хип ноќни каши со тањир подарок има и во Веро, во Веро центарот.

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Акции на производи
20.3.2012 22:20:04   
Natuska85
Има и во зегин во ГТЦ,јас таму видов.

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Акции на производи
20.4.2012 10:58:13   
kikicka

ИЗВОРНА ПОРАКА: libra.n

Vaka veli: Za sekoj kupen sporet so staklokeramicka plotna na Blomberg, sleduva podarok 3000 den. od tavite i kujnskite dodatoci na Tefaluser posted image . Znaci Anna Molly, nema sporet samo tavi i toa pod uslov...user posted image .




ИЗВОРНА ПОРАКА: Bububebe


ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR

А, бе, да ве прашам. Вчера гледав реклама за Нептун, имаше шпорет плус комплет тави и тенџериња за 3.000 денари! Многу евтино ми се гледа! Знае ли некој во кој Нептун е ова? Да не е во тој новиот?




Анамоли ,ако купиш шпорет со стаклокерамичка плотна добиваш подарок во вредност од 3000 денари од тавите и кујнските додатоци од марката тефал user posted image




< Поракaта ја уредил kikicka RR -- 20.4.2012 11:03:13 >


_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Акции на производи
20.4.2012 12:58:43   
Andriance
ajde be nekoj da kaze za akcijata sto bila vo Okaidi??? nesto demek da doneseme stari alista ( valjda nivni) ja cuv-nedocuv aahahah

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Акции на производи
20.4.2012 13:46:06   
Yummy Mammy

ИЗВОРНА ПОРАКА: Andriance

ajde be nekoj da kaze za akcijata sto bila vo Okaidi??? nesto demek da doneseme stari alista ( valjda nivni) ja cuv-nedocuv aahahah


Ha ha ha, zarem ima staro za novo?! Uf, sto dobro toa... user posted image

_____________________________

There are no strangers, just friends you haven''t met yet!

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Акции на производи
17.5.2012 13:18:09   
Beatris
Штотуку се вратив од ДМ на Даме Груев. user posted image user posted image user posted image Можам комотно да кажам дека од утре цел град ќе мириса на Дуел Јоргован и Фелче Азура омекнувач user posted image user posted image user posted image

Абе тоа лудница невидена, луѓе ќе се испотепаат, хаос... Земав некои работи и сметката ми беше ептен убавка, кашички на хипп за 26 ден. ама имаше само од слива и јаболко со круша, останатите по нормална цена, т.е. 15% попуст на сите производи. Се на се, во теорија се исплати за пазарење денес ама во пракса е неизводливо user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Акции на производи
17.5.2012 13:32:10   
dostickage
i jas Beatrisce isto. si vikam se isplati eftino ova ona ama koga kje mi tekne deka plesnav skoro 50 evra za peleni i prasaci , omeknuvac i sl. kje si k'snam user posted image

pa se davaat li za gomca pari ama ajde. ona moeno zverce kje ne bankrotira so ne saka na noksir da sedi.
kako crvi da ima vo gazeto od sto e nemiren. ne stignuva da dosedi na noksirot od so ima mnogu obavezi.

i da kupiv jumbo becutan br 5 za 433 denri. ne znam ni sama kolku kupivuser posted image

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Акции на производи
26.5.2012 1:16:11   
Andriance
sakam da vi kazam deka vo zegin ima ubava akcija na nestle prizvodite...za kupeni nestle proizvodi od 200 denari dobivate gratis ili ceralii ili desertite od vanila ili nekoj od mlecnite napitoci...

a za smetka od 500 mnogu ubavo igracki pretezno na fisherprice....kako i da se isplati

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Акции на производи
26.5.2012 13:16:34   
miana
Vo kam market ima hipp kasicki 2+1 gratis, od sliva i od jabolka.
Ima i Bonux prasok za perenje od 6 kg + lenor gratis a okolu 350 den.

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Акции на производи
26.5.2012 13:21:24   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Vo kam market ima hipp kasicki 2+1 gratis, od sliva i od jabolka.
Ima i Bonux prasok za perenje od 6 kg + lenor gratis a okolu 350 den.


и кајсија..го има во сите маркети и зегин.

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Акции на производи
26.5.2012 13:24:07   
miana
Vo kam market duso cenite se mnogu poevtini od zegin i ostanatite marketi

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Акции на производи
26.5.2012 15:30:11   
Natuska85
Еј стварно незнаев за ова цените во Камuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Акции на производи
26.5.2012 16:57:56   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Еј стварно незнаев за ова цените во Камuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ti mene me zezas nesto???user posted image

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Акции на производи
26.5.2012 17:25:22   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: Andriance


ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Vo kam market ima hipp kasicki 2+1 gratis, od sliva i od jabolka.
Ima i Bonux prasok za perenje od 6 kg + lenor gratis a okolu 350 den.


и кајсија..го има во сите маркети и зегин.


Поентата ми беше дека ги има и на други места како акција..не секој има Кам во близина, па додека ојде до КАМ ете ти ги 5-те денари разлика нали user posted image


_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Акции на производи
27.5.2012 12:57:58   
riba79

ИЗВОРНА ПОРАКА: Andriance


ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Vo kam market ima hipp kasicki 2+1 gratis, od sliva i od jabolka.
Ima i Bonux prasok za perenje od 6 kg + lenor gratis a okolu 350 den.


и кајсија..го има во сите маркети и зегин.



bonux i lenor vo kam e 395 den a kasi na akcija nema vo kam vo novo lisice za drugite neznam...kasicka e 47 den..

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Акции на производи
27.5.2012 15:56:18   
mami2
Pampers во зегин оди заедно со гума за пливање, чамче и слични работи за на плажа. Ние се стокмивме со детски душечиња за на вода, еден крокодил и еден диносаурус, ни остана уште чамец и спремни сме.
Исто таму, Синомарин од 100 мл за деца е со ист таков спреј гратис. Цена 400 денари, а рок до крај на 2014 година

(Одговор на членот riba79)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Акции на производи
2.6.2012 8:41:33   
Luci
Во физ.салон Hair Fashion во Ново Лисиче имаат акција за фенирање 100 денари без разлика за должината на косата. Бев и ме исфенираа, супер работат и што е најважно салонот е чист а не како кога ќе отидев кај Сандра прљавштини наоколу колку сакашuser posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот mami2)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: Акции на производи
2.6.2012 9:43:55   
kikicka
За купенинестле производи ос Зегин во вредност од 199ден добивате било кој производ на Нестле гратис(зависи што имаат залиха)
А во вредност од 499 играчка на фишер прајс.

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: Акции на производи
2.6.2012 9:54:27   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka RR

За купенинестле производи ос Зегин во вредност од 199ден добивате било кој производ на Нестле гратис(зависи што имаат залиха)
А во вредност од 499 играчка на фишер прајс.


Kasnis srcka kasnis user posted image user posted image user posted image user posted image backi

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: Акции на производи
2.6.2012 15:53:59   
Ring
Vo shatze parfimeriite ima popusta na Max factor proizvodi okolu 20 %
maskara sto bese okolu 760 ja zemav za 610 . popustot im trae do krajot na juli

(Одговор на членот bebe82)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: Акции на производи
2.6.2012 15:58:47   
Ljubovce
Vo KIM parfimerija ja ima vo trgovski centar odma sproti zegin, ima 30% popust na site proizvodi,se sto ima vnatre e na 30%,jas se seknav koga vlegov,od kozmetika,parfemi,aksesori za kosa,farbi....
Od vcera im bil popustot.

(Одговор на членот Ring)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: Акции на производи
2.6.2012 16:01:56   
Viktori
во тинекс во к 3 има две пакетчиња памперс по цена од едно. Од едниот тип се 330 ден, а од друг околу 400.

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Ljubovce)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: Акции на производи
2.6.2012 21:12:34   
mami2
Просветно дело на 4,5 и 6 јуни има попуст од 30 % на сите производи што се продаваат таму, не само на книги.

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: Акции на производи
3.6.2012 23:18:15   
tedicka
Luci kade e ovoj salon ziti se, od koga se preseliv vo N.Lisice ne mozam da si najdam asalen frizer
user posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: luci

Во физ.салон Hair Fashion во Ново Лисиче имаат акција за фенирање 100 денари без разлика за должината на косата. Бев и ме исфенираа, супер работат и што е најважно салонот е чист а не како кога ќе отидев кај Сандра прљавштини наоколу колку сакашuser posted image


(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Dali?
Jana9

dali ste zavisni od soping?

Da (40%)

Ne (20%)

Ponekogas (40%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!