|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Акции на производи
20.11.2011 21:58:49   
Natuska85
И мене ми кажа една пријателка аптекарка за играчките со памперс и утре одиме да си купиме би требало да имаuser posted image . Фели и мене мајка ми купила еурокрем со чашката со кравичката за К. кога ќе почнел да пиеuser posted image . Како слагалица е, се вртат делчињата од кравичкатаuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Акции на производи
21.11.2011 11:12:48   
blond
Во My market има 3 кашички на Хип за 120 ден.4+ се

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Акции на производи
21.11.2011 20:19:35   
Octavia

ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

И мене ми кажа една пријателка аптекарка за играчките со памперс и утре одиме да си купиме би требало да имаuser posted image . Фели и мене мајка ми купила еурокрем со чашката со кравичката за К. кога ќе почнел да пиеuser posted image . Како слагалица е, се вртат делчињата од кравичкатаuser posted image


Во Зегин само со Памперс премиум има играчка + влажни марамчиња. Со обичните Пампрес има влажни марамчиња, ама нема од сите броеви.

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Акции на производи
21.11.2011 22:42:25   
Natuska85
Да, и јас бев сабајле да купам нешто друго и прашав,ми кажаа од утре ќе добивале и од  актив бејби со играчка.

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Octavia)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Акции на производи
22.11.2011 10:22:07   
kikicka
милките со ќебенце беа и овде и во мк ,синоќа видов пак 2 милка чоколади со сијаличка во форма на елен за нова година,овде е порано божиќ па може ќе стигнат и во Македонија кај и да е .

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Акции на производи
25.11.2011 11:59:58   
miana
Vo KAM ima akcija Ariell prasok so poniska cena + osvezuvaz gratis
I ima Always platinum so sekojdnevni gratis...Ima i destki maicki i gakicki za 4,6,8 godini

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Акции на производи
25.11.2011 15:24:58   
Natuska85
Ние купивме памперс од Зегин со подарок играчка  ваква

user posted image


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Акции на производи
23.2.2012 8:53:42   
Luci
Во неделата во Рамстор имаше промоција и дегустација на Маги сочно од рерна, за купена една кесичка која чинеше со Рамстор клуб картичка 40 денари добиваш уште една гратис, јас си купив 4 и добив уште 4 гратис. И плус ми дадоа мини готвач за рецепти со Маги сочно од рернаuser posted image

< Поракaта ја уредил luci -- 23.2.2012 8:54:50 >


_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Акции на производи
23.2.2012 12:18:23   
AneLav RR
Во Тинекс имало некоја бугарска крема на акција многу била добра сестра ми е фармацефт и ми ја препорача Q-10 AROMA, со гратис крема за окулу очи и коштала 209 денари. Па му казав на мм да ми ја купиuser posted image

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Акции на производи
23.2.2012 13:44:57   
Cipi Ripi
Anelav, a za sto e taa bugarska krema? Za lice?

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Акции на производи
23.2.2012 13:48:18   
Pepelaska *
Во Зегин има за секое јамбо пакување БЕкутан пелени фротирна подлога за капење а за било кои две пакувања фротирна бањарка, а има и многу други подароци , видете во каталогот што го даваат

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Акции на производи
23.2.2012 14:38:48   
AneLav RR
Да, за лице е и имало и гратис крема за окулу очи. Сестра ми многу ми ја испофали, а и бугариве стварно имаат добра козметика.

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Акции на производи
23.2.2012 15:25:06   
Yummy Mammy
Da, tie na Aroma bugarskite majka mi epten gi fali (a ona ti e takva mandzika za kozmetika, ako nea i se svigale znaci stvarno se dobri user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

There are no strangers, just friends you haven''t met yet!

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Акции на производи
23.2.2012 15:33:42   
Luci
Штом ги фалите тогаш ќе си купам и јас, ама ова со Q10 ме буни, тоа не е за над 30 год.?

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Акции на производи
23.2.2012 15:45:26   
Cipi Ripi
Epa ajde cim gi falite da si kupam i jas edna za lice, dosta samo za strii kupuvam.user posted image

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Акции на производи
23.2.2012 19:04:27   
mama toci
kolku ubava tema,korisni informacii ,user posted image user posted image user posted image ,bas krema mi trebase,da ne ja kupi veke nekoj? Stom ja ispofalivme uste utre odam vo tinex,ama ova cenava me buni malku,mnogu eftinko mi se glea,ja koristel li nekoj?

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Акции на производи
19.3.2012 19:52:28   
Andriance
Cisto inforamtivno za taze mamickite....vo Zegin imaat promocija na Good Night mlekcnite kashi (u kutija) na HIPP... idat so gratis mnogu ubavo tanjirce za ruckanje...144 denari.. ( a samo tanjirceto e tolku)..

< Поракaта ја уредил Andriance -- 19.3.2012 19:53:08 >


_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот mama toci)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Акции на производи
20.3.2012 9:35:56   
Beatris
Опаа фаќам патот накај Зегин денеска обавезно user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Акции на производи
20.3.2012 9:43:49   
Maca25
Тањирчињата од Зегин уште ги користиме дома...еве веќе 2,5 години user posted image и јас ги имам земено повеќето на акција со кашички.
Пуштајте се во зегин мамички!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Акции на производи
20.3.2012 9:46:14   
Natuska85
Јас го имам тањирчето на хип,убаво е

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Акции на производи
20.3.2012 10:04:44   
Luci
И јас ќе тркнам до Зегин, ќе си земам две...нека има, ќе се најдатuser posted image А иначе М. сеуште си ги јаде тие кашики со + овошје некое што ќе се најде по дома и ги обожаваuser posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Акции на производи
20.3.2012 14:43:08   
Luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: luci

Штом ги фалите тогаш ќе си купам и јас, ама ова со Q10 ме буни, тоа не е за над 30 год.?

Истава крема ја има и во Рамстор, ја земав ама кога стигнав на каса ја оставив зашто пишуваше дека е за зрела сува кожа а мојата е комбинирана и ова терминов ''зрела''ми звучеше ко да е за над 45-50 години...

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Акции на производи
20.3.2012 17:02:56   
Snowhite RR
За сите кои постат во Тинекс акција на посни производи до 14,04

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Акции на производи
20.3.2012 17:05:01   
Yummy Mammy
Vo Ramstor ima 2 HiPP sokcinja za 80 den, i 3 Bebivita za 100 den. Ama nemase veke na Bebivita.

_____________________________

There are no strangers, just friends you haven''t met yet!

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Акции на производи
20.3.2012 21:46:48   
bebe82
ИЗВОРНА ПОРАКА: Andriance

Cisto inforamtivno za taze mamickite....vo Zegin imaat promocija na Good Night mlekcnite kashi (u kutija) na HIPP... idat so gratis mnogu ubavo tanjirce za ruckanje...144 denari.. ( a samo tanjirceto e tolku)..


Само некој да ми каже во кој зегин ги имаат. Прашав во буњаковец, црниче, лептокарија, никаде немаат user posted image

< Поракaта ја уредил bebe82 -- 20.3.2012 21:47:31 >

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета


Еца

Дали би сакале мажот да биде присатен на породувањето?

ДА, двајцата тоа го сакаме (42%)

Не, не сакам (28%)

Мојот маж не ска да биде присатен (15%)

Во нашата болница тоа не е дозволено (15%)


Број на сите гласови: 40

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!