|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Децата го обожаваат: Колач со јагоди

Автор: Редакција Рингераја | 1.6.2019
image

Кога немате многу време за подготовка, а сакате да направите торта во која ќе ужива целото семејство

Попај плескавица

Автор: Редакција Рингераја | 15.8.2018
image

За некои родители зеленчукот и неговата употреба во менито на детето е непресушен извор на фрустрации. Кога децата не сакаат да јадат ништо зелено, жолто или црвено, замаскирајте го!

Направете ги популарните Jammie Dodgers колачи

Автор: Редакција Рингераја | 10.8.2018
image

Направете забава со децата подготвувајќи насмеани и весели колачиња со џем. Здравооо! Ураааа!

Топчиња од мелено говедско месо

Автор: Редакција Рингераја | 9.8.2018
image

Говедското месо е навистина добар извор на протеини, железо и цинк, кои се основни хранливи материи за малите деца. Железото помага да се спречи анемија која може да влијае на детските нивоа на енергија и концентрација

Колачиња "Фиџет спинер"

Автор: Редакција Рингераја | 8.8.2018
image

Направете, завртете и јадете

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?