|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Разговор со деновите

Автор: Редакција Рингераја | 26.8.2013
image

Детски песнички

Пу, пу, не важи

Автор: Редакција Рингераја | 26.8.2013
image

Детски песнички

Детско лето

Автор: Редакција Рингераја | 27.7.2014
image

Детски песнички

Лек за растење

Автор: Редакција Рингераја | 23.6.2013
image

Детски песнички

Броенка

Автор: Редакција Рингераја | 25.5.2013
image

Детски песнички

На првиот час

Автор: Редакција Рингераја | 28.8.2013
image

Детски песнички

Септември

Автор: Редакција Рингераја | 1.9.2014
image

Детски песнички

Да го испратиме летото

Автор: Редакција Рингераја | 28.8.2012
image

Детски песнички

Дневникот на Дедо Мраз

Автор: Киро Донев | 18.12.2011
image

Можеби сте знаеле, а можеби и не. Но што ќе ви кажам сега, вистина е се!

Исполнето ветување - награда летување!

Автор: Киро Донев | 12.6.2011
image

Мај на својот ѓердан последниот ден го нанижува...Јуни е на прагот. Крајот на учебната година се приближува.

СТРАНА 1 ОД 4


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?