|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Неодолива изведба на "Еуфорија" од 2-годишно дете!

Автор: Редакција Рингераја | 5.3.2013
image

Погледнете како малиот Винсент Фредериксон ја имитира минатогодишната победничка на Евровизија швеѓанката Лорин

Близнаци играат Gangnam style

Автор: Редакција Рингераја | 6.2.2013
image

Две и пол годиишните близнаци се обучувани да играат Gangnam style, но ќе признаете дека едниот е подобар

Семејно видео на Тори Спелинг

Автор: Редакција Рингераја | 18.9.2012
image

Најстарото дете на Тори Спелинг зборува за чувствата и обрските кои неговите помали браќа и сестри

Видео: Транзит на Венера преку Сонцето

Автор: Редакција Рингераја | 6.6.2012
image

Целиот свет беше маѓепсан од денешниот природен спектакл. Граѓаните на САД, Јапонија, Кина, Индија и поголемиот дел од Европа имаа можност да бидат сведоци на најзначајната небеска појава на нашето време. Погледнете го видеото

image

Зашеметувачки ангелски глас! Скоро неверојатно за 10-годишно девојче!

За сите мајки и нивните деца

Автор: Youtube | 28.4.2012
image

Најтешката работа е најдобра работа на светот! Видео од кое ќе пуштите и некоја солзичка

ОЗНАКИ:
image

Скршете ја лушпата на јајцето на врвот и на дното, излупете ја и силно дувнете. Јајцето ќе биде беспрекорно излупено, а Вие ќе заштедите време :)

image

Погледнете што направиле овие две деца со една вреќичка брашно

Ова девојче ја расплака цела Украина

Автор: Редакција Рингераја | 15.2.2012
image

Диана Козакјевиќ ја освои цела Романија, а почна да го освојува и остатокот од светот. Украина навистина има талент!

Дете кое игра оро на 2 години

Автор: Youtube | 11.2.2012
image

Ова детенце стана хит на Youtube на две години играјќи оро. Се вика Данило, ги знае сите чекори, извици и адекватно е облечен

ОЗНАКИ:
СТРАНА 5 ОД 6


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?