|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Малата Хелена веќе не може да си игра на мир

Автор: Редакција Рингераја | 11.2.2012
image

Шестгодишната Хелена Јаковљевиќ, која ги освои нашите симпатии со слатките одговори во емисијата Кефалица и нејзиното неодамнешно гостување во Пинк телевизија со што стекна уште поголема популарност, не може на мира да излезе да си игра,тврди мајка и

Ви ја претставуваме малата Шакира

Автор: Редакција Рингераја | 6.2.2012
image

Ова девојче навистина има талент

image

Многу од нас ги имаат погледнато на Youtube видеата со интересните изјави на едно слатко зборлeсто девојче, во склоп на емисиите Кефалица. А знаете кое е тоа девојче...?

8 годишно девојче пее во hard core стил

Автор: Редакција Рингераја | 22.1.2012
image

Погледнете го видеото кое за само 3 дена оствари преку 10 милиони прегледи на Youtube!

СТРАНА 6 ОД 6


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?