|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Видео: Магијата на родителството!

Автор: Редакција Рингераја | 18.12.2013
image

Секој кој досега ја почувствувал магијата на родителството, знае како изгледаат непроспиените ноќи, нередот низ куќата, недостатокот на време за себе и за партнерот и грижата околу тоа што прави малечкото

Видео: Доказ дека Дедо Мраз навистина постои

Автор: Редакција Рингераја | 11.12.2013
image

Дедо Мраз ги исполни сите желби на патниците од една авиокомпанија. Видео кое ќе ви ги насолзи очите!

Видео: Ние може сме деца но ќе успееме!

Автор: Редакција Рингераја | 22.11.2013
image

Изведба на хорот при О.У. СВ. Наум Охридски - Пештани, музика Queen - "We will rock you", текст и Аранжман - Горан Папаз

Видео: Колку е убаво да се биде мајка?

Автор: Редакција Рингераја | 18.11.2013
image

Три мајки, три различни животи, едно извонредно универзално искуство. Погледнете колку е убаво да се биде мајка

Видеото кое секоја мајка МОРА да го гледа

Автор: Редакција Рингераја | 8.11.2013
image

Жените на видеото треба да одговорат едноставно прашање – треба да се опишат себе си како мајка. Потоа нивните деца одговорија какви мајки се тие. Слушнете ги одговорите и верувајте во себе!

Најслатката честитка за роденден

Автор: Редакција Рингераја | 10.10.2013
image

Погледнете ја најслатката честитка за роденеден од малата Клер за мама!

image

Сите имаме список работи што сакаме да ги направиме пред да ни заврши животот. Малку алармантно е што ова тотално здраво и преслатко 4 годишно детенце веќе прешкртува работи од неговиот список...

Дете влета во живо додека мајка му читаше вести!

Автор: Редакција Рингераја | 20.8.2013
image

Водителката Lena Alwash е меѓу мајките кои ги носат своите деца на работа. Што се случи во живо додека таа читаше вести и зошто ова видео се шири со молскавична брзина, проверете сами

Видео: Најгордиот татко на цел свет!

Автор: Редакција Рингераја | 31.7.2013
image

Ова девојче ги знае сите марки на автомобили, а има само две години. Нејзиниот татко е сигурно горд! Погледнете:

image

Погледнете ја оваа универзална вистина преточена во еден креативен и инспириративен видео запис

СТРАНА 4 ОД 6


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?