|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ВИДЕО: Мајката е херој

Автор: Редакција Рингераја | 18.2.2015
image

Видео кое ќе ве преплави со емоции

image

Татко ми е најслаткиот татко на светот. Тато е најзгодниот, најпаметниот, најостроумниот, најдобродушниот... Тој е мојот супермен. Тато едноставно е прекрасен. Но, тој лаже...

Ова е најдобрата реклама за родителството!

Автор: Редакција Рингераја | 29.1.2015
image

Се чувствувате „осудена„ како мајка? Сега конечно ќе можете да се смеете на тоа. Погледнете го ПРЕЕМОТИВНОТО видео за родителството

Видео: Доказ дека направената добрина се враќа!!!

Автор: Редакција Рингераја | 26.12.2014
image

Девојчето немаше пари да купи торта за роденденот на дедо и. И тогаш се случи нешто волшебно!!! Земете шамивчиња и седнете

ОЗНАКИ:
image

Ова е приказна за момчето Сем и неговиот пријател пингвинот Монти. Ова е приказна за пријателството, љубовта и за важноста од подарување на вистински подарок за Нова Година. Приказната ќе ве наежи!

Неверојатната приказна за Дени и Томи

Автор: Редакција Рингераја | 20.11.2014
image

Оваа неверојатна приказна, која беше прикажана во шоуто на Елен Деџенерис, ќе ги стопли вашите срца

Видео: Како им е на мајките кои не работат?

Автор: Редакција Рингераја | 15.10.2014
image

Да се биде мајка може да биде напорно. Независно од тоа дали не работите, работите полно работно време или нешто измеѓу, ова видео ги прославува сите работи кои ги правите за своите деца

Јута потпиша договор со дете болно од леукемија

Автор: Редакција Рингераја | 8.10.2014
image

Екипата на Јута го покажа своето големо срце откако на петгодишниот Гибсон кој е нивен голем фан, а боледува од леукемија му дозволи еден ден да биде дел од клубот и воедно да изведе „забивање“ на првиот подготвителен меч за новата сезона

Преслатко: Шакира го учи синот да чита

Автор: Редакција Рингераја | 2.10.2014
image

Покрај тоа што е светски позната пејачка и една од најсексипилните жени на светот, Шакира е и прекрасна мајка. На преслатката снимка Милан ужива во прегратките на својата мајка и знае да прочита се што ќе напише таа

Како изгледа една ноќ на мајка на близнаци?

Автор: Редакција Рингераја | 5.8.2014
image

Замислете да имате пар близнаци кои едноставно не сакаат да одат во кревет. Една мајка се бори со тоа секоја вечер, а своето смешно искуство го сподели со милион корисници на интернетa – и сите ги насмеа. Погледнете!

СТРАНА 2 ОД 6


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?