|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Децата го прават она што го гледаат?!

www.doktori.mk, 30.7.2013
Погледнете ја оваа универзална вистина преточена во еден креативен и инспириративен видео запис
Клучни зборови:

/11


 

 

Како иден или сегашен родител, секој од нас треба да се запраша каков учител и водич ќе биде за своите деца.

 

Се апел да ги заштитиме децата од негрижа и насилство, Ве повикуваме да бидете не само пример, туку позитивен, свесен и одговорен пример за секое од нив.

 

Нека ова видео биде поттик за едно подлабоко размислување, истовремено индивидуално и колективно.

 

 

doktori.mk.logo

Најлошите нешта кои може да им ги кажете н...
Сите сме кажале несоодветни зборови на роднините, пријателите, колегите. Сме ги навредиле случајно или намерно, оставајќ...
8
40 нешта на кои сакам да ја научам ќерка ми
Лекции напишани од Dani Ryan, кои се важни за сите мајки кои имаат ќерки
6
7 работи кои ве прават прекрасен родител
Скоро 90% од времето, мислите дека грешите и дека можете да бидете подобар родител од што сте. Но, има работи кои не ги ...
4
Како да знаеме дали детето е левучар ?
Како да го учиме да пишува, црта, сече…ако сме десничари?
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

iminja
lidiicka28

koe e poubavo

anastasija (31%)

ksenija (8%)

antonija (17%)

lena (10%)

matea (23%)

magdalena (12%)


Број на сите гласови: 240

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!