|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Синот на Северина денес слави 2 роденден

Редакција Рингераја, 20.2.2014
И покрај тоа што Северина доби три награди на овогодинешната Златна Бубамара на популарноста, најважен настан во оваа недела и е вториот роденден на нејзиниот син Александар

image
/11


 

 

Денес Александар, синот на Северина, го слави својот 2 роденден.

Татко на Александар е познатиот српски бизнисмен Милан Поповиќ, кој со Северина се бори околу старателството на синот.

 

Среќен роденден!

 

1

Како овие деца ги посрамија родителите
Родителите се согласуваат, децата се најголемо богатство, но понекогаш не се наш најдобар П.Р. Се трудиме да ги научиме ...
3
Како да се помогне на децата во пишувањето...
Во еден идеален свет би било можно подеднакво добро да го поминувате времето со семејството и истовремено со тоа да сте ...
3
Инхалација или сируп?
Дилема на секој родител кога детето има воспаление на дишните патишта: дали е поефикасно детето да се инхалира или довол...
3
KidzOmegaTM
KidzOMEGA е одличен извор на OMEGA 3 масни киселини EPA I DHA, со прекрасен вкус на портокал во кој ќе уживаат децата. ...
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

koe e najubavo ime
Admin

koe e najubavo zensko ime

iva (39%)

lina (31%)

ivana (30%)


Број на сите гласови: 105

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!