|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

8 Невестински фустани на познатите личности

Редакција Рингераја, 9.1.2011
Ви претставуваме неколку невестински креации на познатите личности, кои можеби ќе помогнат во вашиот избор на невестински фустан.
Клучни зборови:

image
/91


Свадбите на познатите се секогаш екстравагантни, и кога станува збор за изборот на невестинскиот фустан, мора да бидат сигурни дека тоа ќе биде уникантна креација на која сите ќе се воодушевуваат. Од слој по слој на фустанот, па се до најважниот детал - невестинскиот вел, сетоа тоа треба да биде во склад со личниот карактер на  славната личност која ќе ја носи креацијата и преку која ќе го претстави својот личен стил.

Ви претставуваме неколку невестински креации на познатите личности, кои можеби ќе помогнат во Вашиот избор на невестински фустан.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Терапија со масажа
Терапијата со масажа е една од најстарите методи на лекување и се смета дека се користи околу 5000 години. Корените на м...
3
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Во шопинг по совршена венчаница
Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)
2
Може ли да ослабам, ако дојам?
Запомнете: за време на бременоста вишокот килограми не сте ги добиле преку ноќ, затоа и сега не очекувајте дека можете ...
2
Анкета

ИМЕ
daki

Што мислите за името Пандора?

убаво е (13%)

не би ставила такво име (80%)

не е Македонско име (4%)

др.во коментар (3%)


Број на сите гласови: 289

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!