|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Моминска вечер  
[Страница: 2 ]
48 nina 21771 26.10., 15.08
Sunshine88
Предупредуваме: Првиот роденден на Вашето дете  
[Страница: 2 3 4 ]
81 Pepelaska * 32669 13.8., 17.14
Melanija RR
 
Како да се облечете кога сте гостин на свадба?   18 sandriana RR 11561 17.10., 17.30
Snow Angel
Музика за свадба  
[Страница: 2 ]
37 profesorica 25149 13.6., 00.37
Sunshine88
Крштевка - колку е важна?  
[Страница: 2 3 4 ... 16 17 18 ]
447 Боцко 94508 29.1., 18.34
Defne90 RR
Венчаница - нова или изнајмена   22 moni teo 7613 13.1., 18.38
Estera
Старосватица?  
[Страница: 2 3 ]
58 mami 21046 17.12., 12.23
Sunshine88
Што мислите во врска со "наредбата" поклон во плик на покани  
[Страница: 2 3 4 ]
96 profesorica 18770 17.12., 12.15
Sunshine88
Колку сте задоволни од вашиот кум?  
[Страница: 2 3 4 ]
98 profesorica 22739 17.12., 12.12
Sunshine88
Покани за свадба   19 mami 22643 2.11., 15.22
Sunshine88
Свадбени фотографии/снимки  
[Страница: 2 3 ]
67 profesorica 23305 2.11., 15.03
Sunshine88
Каква свадба имавте?   10 Ikana 6925 2.11., 14.59
Sunshine88
Подвезица   23 profesorica 8467 2.11., 14.50
Sunshine88
Место вие во матично, матичарот кај вас!   24 vezilka RR 9107 2.11., 14.48
Sunshine88
4 месеци свадба се спрема, а....   22 mami 10390 26.10., 15.41
Sunshine88
Денот на свадбата  
[Страница: 2 ]
33 mami 14932 26.10., 15.27
Sunshine88
Роденден на сопругот   10 marchi 8829 7.6., 15.09
Snowhite RR
Свадбен подарок  
[Страница: 2 ]
47 sandravlae 17190 22.5., 12.53
lukajana RR
Прославување на годишница  
[Страница: 2 3 4 5 ]
101 Julie1 35760 29.3., 23.44
Snow Angel
Меден месец  
[Страница: 2 ]
35 mami 14025 24.3., 15.32
Hopeful RR
Каква венчаница носевте?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
160 Еца 36161 24.3., 00.29
mamicki
Младенци  
[Страница: 2 ]
49 profesorica 16869 22.3., 17.03
LoveableMe RR
Девер на свадба - негови задолженија  
[Страница: 2 ]
25 Bitolcanka 21414 10.2., 13.33
Melanija RR
Фризура за свадба  
[Страница: 2 3 ]
51 kati 40681 2.12., 10.59
Malecka23
Машки свадбени костуми  
[Страница: 2 ]
26 Еца 35616 2.12., 10.56
Malecka23
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Име
ema 3

Кое женско име според вас е најубаво?

Јосипа (7%)

Клара (21%)

Дарија (40%)

Глорија (6%)

Константина (14%)

Лорена (11%)


Број на сите гласови: 307

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!