|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Тоше! Рингераја ТЕ САКА  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
131 Julie1 22161 16.10., 13.52
LoveableMe RR
Предупредуваме: Те нема, а сакав да ти кажам ...  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
157 Julie1 42160 7.3., 13.16
aksor22
 
15 ти Октомври-Ден на прерано изгубените бебиња во бременоста или непо  
[Страница: 2 ]
29 mommy_angels RR 12527 15.10., 15.37
mommy_angels RR
Денес тагувам поради...  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
129 mami 28280 20.2., 13.27
bebebi
Среќен роденден Тоше!  
[Страница: 2 3 ]
70 Еца 14228 26.1., 13.14
sandriana RR
Почина диџеј Бабура   2 lukajana RR 6906 23.1., 23.46
Defne90 RR
Годишнина од загубата на нашите бебиња   2 Zola 8279 5.1., 15.49
kapina
Почина Дуле од дуетот Дуле и Коки   2 Mihaela 2010 8327 23.9., 13.46
mnm1986
Црнина и други обичаи...  
[Страница: 2 ]
25 mami 12499 7.8., 14.18
mama_06
Како ја лечите тагата?  
[Страница: 2 3 ]
54 profesorica 13116 6.1., 11.35
SkCura77
Ден на жалост  
[Страница: 2 ]
32 Olivia 10391 19.4., 12.37
Pepelaska RR
Што ако лекарот згреши?  
[Страница: 2 ]
42 kacarska 13896 13.1., 18.06
kikicka
Животот продолжува....   9 Еца 9430 9.2., 14.12
stojanoskad
мајка си го заборавила детето во автомобил   13 mami 8414 29.11., 00.26
suzeto
Што кога сопругот ве изневерува и не ве сака повеке   14 vesna1 11763 29.11., 00.11
suzeto
ПОМОШ!!! Оваа жена е исчезната...   7 lukas 8926 19.4., 18.07
Rossana
Ксенија Пајчин пронајдена мртва!  
[Страница: 2 ]
42 Enika 12534 25.3., 14.26
lukas
Благоја Ристески- Платнар   7 mami 8800 5.3., 09.02
Палешка
Почина Бритни Марфи   9 Enika 8576 21.12., 11.00
majka 79
Majкл Џексон почина   8 mami 8348 9.10., 23.10
milijana
почина Коле Чашуле   8 mami 8412 28.9., 14.45
vezilka
Патрик Свејзи   10 mami 8031 17.9., 15.03
Enika
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:








Анкета

za site sto go sakaat imeto izabela
in love

za site sto go sakaat imeto izabela

najubavoto do sega (14%)

ne (39%)

mozebi na nekoj (22%)

da (19%)

go obozavam imeto izabela (6%)

site sto sakaat nekoja izabela xD (0%)


Број на сите гласови: 72

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!