|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Денес тагувам поради...
14.10.2011 9:55:10   
arh_diz
Primi socuvstvo Petra tesko e koga ke se izgubi roditeluser posted image user posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Денес тагувам поради...
14.10.2011 10:16:07   
JovanaJ
Iskreno socuvstvo, mnogu mi zal, i znam kolku e golema bolkata user posted image user posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Денес тагувам поради...
14.10.2011 22:14:16   
petra27
Fala vi devojki,sekoj zbor e uteha i mi znaci mnogu......

(Одговор на членот JovanaJ)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Денес тагувам поради...
14.10.2011 22:38:50   
Julie1
Искрено сочувство драга Петра, празнината неможе никој да ја надополни, но пробај да ја исполниш со убави спомени и убави моменти поминати со твојот татко. user posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот petra27)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Денес тагувам поради...
17.11.2011 19:43:28   
bombica
Na denesen den pred 2 god. se rodija moite 2 devojcenca sega mamini angeli na nebotouser posted image Iako denes vo race go drzam moeto since koe mi e uteha solzite ne prestanuvaat, srceto me boli za nivuser posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Денес тагувам поради...
17.11.2011 19:52:16   
Maca25
bombica, баш ми е жал...user posted image



_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот bombica)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Денес тагувам поради...
17.11.2011 19:53:31   
anedespo
user posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Денес тагувам поради...
18.11.2011 10:10:10   
mamamoni
user posted image

_____________________________

Daughters are another version of yourself, but only better !

(Одговор на членот anedespo)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Денес тагувам поради...
18.11.2011 10:23:33   
miana
auuuuu i jas placam so tebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Dusicka 

(Одговор на членот mamamoni)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Денес тагувам поради...
18.11.2011 10:32:55   
nadica
user posted image user posted image user posted image жал ми е мила прими сочуство и радувај се на тоа што го имаш во рацете и биди сигурна дека ти го чуваат две ангелчињаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Денес тагувам поради...
18.11.2011 10:51:48   
dostickage
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Денес тагувам поради...
18.11.2011 11:01:02   
kikicka
Душичка Сочуство и од мене.user posted image user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Денес тагувам поради...
18.11.2011 11:51:08   
vesna1
Lele, bombica primi socustvo i od mene. Znam kolku boli bidejki i mojata kerkicka koja prerano se rodi mi pocina. Toa bese na 20.7.2008 i sekogas koga ke dojde taa data sum mnogu tazna.
Posle toa si rodis uste edna kerkicka koja mi pomogna da zaboravam sve.

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Денес тагувам поради...
18.11.2011 20:27:15   
bombica
Fala vi devojkiuser posted image
Vesna imam since 4,5 meseci no niv seuste nemozam da gi prezalam user posted image

(Одговор на членот vesna1)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Денес тагувам поради...
18.11.2011 20:56:28   
lilicka
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот bombica)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Денес тагувам поради...
18.11.2011 21:51:16   
Annet
bombica mila,ti si mnogu silna zena,mnogu zalam,sega neka ve cuvaat od neboto malite angeli.....nie site tuka te guskame i tuka sme za site za barem edna mala uteha ;-)))))))))))

(Одговор на членот lilicka)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Денес тагувам поради...
18.11.2011 21:56:32   
kapina
bombica primi  socustvo ti si silna i hrabra zena znam oti ti e tesko nema zborovi sto mozat da te utesat no sto e toa e 

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Денес тагувам поради...
19.12.2011 22:14:32   
kapina
denes vo strumica se sluci nesreka edna  osumdeset godisna starica bese pregazena od kamion jas  bas vo toj momentdodeka uste staricata lezese  na patot si doagav od rabota bese uzasno stravicna gletka nesto mnogu grozno celata sum potresena deneska 

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: Денес тагувам поради...
19.12.2011 22:40:07   
kikicka
Охх колку е тоа само језиво да видиш така цел ден ке мислиш само на тоа...жално стварно

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: Денес тагувам поради...
19.12.2011 23:11:13   
kapina
neznam neznam kako da se smiram luge kazete mi kako da se smiram nemozam  toa bese golem stres za mene toa sto go vidov vo zivotot go zagubivtatko mi najdobrata drugarka vo sreda ke ja operiraat majka mi od meningiom denes ja primija vo  klinikata za neurohirurgija pa i toa uste mi falese da  go vidam


< Поракaта ја уредил kapina -- 19.12.2011 23:15:02 >

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: Денес тагувам поради...
20.12.2011 1:01:33   
Pepelaska *
Капина, немој да земаш се толку при срце.И јас сум таква те разбирам ама мораш да мислиш на себе и своето здравје.Животот е таков, не цветаат рози има и такви суриви нешта но пробај да бидеш позитивна секогаш гледај на посветлата страна, не може да се нервираш толку, се ќе помине по дождот секогаш иде сонцеuser posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: Денес тагувам поради...
20.12.2011 1:54:31   
kuklicka26
Bombica socuvstvuvam so tebe i nema zborovi sto bi te utesile iznaku ke ti gi kazev ,zasto i jas na 20.03.2009 zagubiv dve angelcinja bliznacinja maski i posle tri godini imam 4 mesecna kerka koja me pravi neizmerno srekna no prazninata za bliznacinjata stoi.Zatoa mozam da te razberam.Isto bi sakala i na Kapina da i izrazam socuvstvo  i da ti dadam pordska zasto pred pet godini zagubiv tatko neizmerno dobar bese i bev mnogu povrzana so nego.Bese 4 dekemvri jas studirav vo Prilep sabajleto me isprati na avtobuska a na 5 dekemvri pocina nenadejno od infarkt.Takov e zivotot vo nekoi situacii mnogu tezok,bi sakala da te gusnam vo ovie teski migovi zasto zborovi ne postojat da ja ublazat prazninata.

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: Денес тагувам поради...
14.3.2012 22:00:08   
kapina
utre tatkomi polni 6 godini od smrtta mnogu mi e tesko mnogu mi nedostiga tatko m iimase 51 godinakoga pocina nenadejno od infarkt

(Одговор на членот kuklicka26)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: Денес тагувам поради...
14.3.2012 22:25:17   
kapina
mnogu me boli dusata za tatko mi pisuvam i placam za nego mnogu e bolno da se zagube roditel kolku i da e star ili mlad 

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: Денес тагувам поради...
14.3.2012 22:48:10   
kapina
barem edna da mi izrazese socustvo  od vas ke mi bese podrugo si mislam no niedna ne mi izrazi socustvo a na site sum im izrazuvala socustvo vo takvi teski momenti  no na mene izleda niedna nesaka da mi izraze socustvo da mi dade barem malku uteha 

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?