|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Патрик Свејзи
15.9.2009 9:31:51   
mami
Почина актерот Патрик Свејзи

Познатиот американски глумец Патрик Свејзи почина вчера на 57-годишна возраст од рак на панкреас, од што боледуваше речиси две години, објавија американските медиуми.
user posted image
Патрик Свејзи е роден од Тексас, а покрај успешната актерска кариера, познат е и како одличен професионален танчер. Кариерата ја започна токму во мјузикл на Бродвеј.

Својата најпозната улога ја оствари во филмот „Dirty Dancing“, а големи пофалби од критичарите доби и за улогата во филмот „ Ghost“.

Филмот „ Dirty Dancing “ од 1987 беше голем хит во тоа време и сe уште има одличен прием кај публиката, а досега има освоено неколку Златни глобуси, додека музиката од овој филм повеќе пати беше на врвот на топ листите.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Патрик Свејзи
15.9.2009 9:34:47   
profesorica
Аиииииии лесна му земја user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Патрик Свејзи
15.9.2009 9:36:22   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image мојот омилен актер..го обожавав типот...уште од малечка...

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Патрик Свејзи
15.9.2009 9:41:21   
Палешка РР
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image го обожавав неговиот филм Валкан танц user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Патрик Свејзи
15.9.2009 17:40:06   
Еца
уште една легенда која никогаш нема да се заборавиuser posted image


http://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Патрик Свејзи
15.9.2009 17:43:55   
Лејди
Бог да го прости

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Патрик Свејзи
17.9.2009 2:50:49   
daniel
neverovatna harizma

< Поракaта ја уредил mami -- 17.9.2009 7:54:01 >

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Патрик Свејзи
17.9.2009 7:59:41   
mami
искрено молам некој хакер да ми пушти линк д каде да си ги симнам оние стари филмови со Патрик...Најновата серија ја  симнав веке , ама ги сакам и старите

(Одговор на членот daniel)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Патрик Свејзи
17.9.2009 8:05:22   
Палешка РР
Кажи мами кои филмови точно со име и презиме.
Ќе се најде некој хакер user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Патрик Свејзи
17.9.2009 8:24:14   
mami
ма сакам се што снимил во животот- почнувајќи нели од Валкано танцување па натаму...мора да има некое место каде се ставени сите а?

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Патрик Свејзи
17.9.2009 15:03:08   
Enika
RIP, filmot Dirty Dancing najveke mi e u memorija use od malecka koga go gledav!zalosno za coekov be se iznamuci so bolestauser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 11
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?