|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Погледнете го моментот кога Александар ја побара раката на Јана

image

Емилија Џуровска, директор на Рингераја.мк кажа ДА на 1600 метри надморска височина! Со среќа!

image

Уште едно неверојатно запросување на плоштадот Македонија, од страна на новинарот на ТВ Алфа, Иван

image

Програмерот Донче ја запроси лекарката Ивона со прстен во киндер јајце. Погледнете како го подготви изненадувањето

image

Сања Николиќ открива: бев страшно лута, но сепак му кажав да!

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Запросување на концертот на Џибони

Автор: Редакција Рингераја | 17.11.2013
image

Во еден момент момчето се качи на сцена и додека Џибони ја изведуваше песната Цесарица, тој ја побара раката на својата девојка...

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Како Филе ја запроси Весна?

Автор: Јелена Димовска | 15.8.2013
image

Во ниту еден момент не можев ни да замислам дека токму на тој начин ќе ме побара за сопруга. Бев на подготовки во Струмица со екипата, а тој пристигна од Барселона. Кога се видовме, нормално прво гушкање за добредојде и бакнеж...А потоа...?

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Фото: Јавно запросување на Пиво Фест!

Автор: Редакција Рингераја | 21.7.2013
image

Освен по пиво и скара годинашниот пивофест во Прилеп двајца млади, и нивните најблиски, ќе го паметат и по тоа што ја искористија неговата масовност за јавно запросување

image

Драгана, омажи се за мене! Со транспарент поставен на патарина, Бобан ја запроси својата девојка Драгана Пецевска

image

Уште еднаш на плоштадот во Скопје се случи запросување исто како на филмското платно

СТРАНА 1 ОД 2