|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

CELEBRITIES

Џенифер Анистон повторно сама

Автор: Редакција Рингераја | 11.5.2012
image

Иако сите зборуваа дека Jennifer Aniston и Justin Theroux ќе се венчаат, сега дојде до голем пресврт. Глумецот ја оставил бившата ѕвезда на “Пријатели” бидејќи го сака својот стар живот назад

ШМИНКА

Џенифер Анистон ја откри тајната на убавината

Автор: Редакција Рингераја | 18.1.2012
image

Најпопуларната фризура, прамени кои се бараат во секој фризерски салон, тело на кое не може да му се најде замерка и улогата на Рејчел ја претворија Џенифер Анистон во една од најпопуларните глумици на Холивуд

image

Блиските пријатели на ѕвездата од "Пријатели" потврдија дека Џенифер престанала со пушење и последните неколку месеци не консумира алкохол

image

Сите женски магазини барем неколку пати имаа нејзина слика на насловните страници, сите многу пати пишуваа за неа, за нејзината несреќна љубов со Бред Пит, и сите во неа како да гледаа осамена и оставена жена. Но таа е многу повеќе од тоа.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Која слава ја славите
milijanaСв.Никола (42%)

Св.Петка (9%)

Св.Арангел (5%)

Св.Димитрија (5%)

некоја друга (29%)

ниту една (11%)


Број на сите гласови: 65

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!