|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

МОДА

Фото: Мајка која инспирира со својот стил

Автор: Редакција Рингераја | 29.7.2016
image

Амбер Филерап Кларк е блогерка и мајка која инспирира со својот стил. Погледнете ги совршените модни комбинации на оваа мајка

image

2015-та година е речиси при крај и време е за посетување на сите оние извонредни нешта на кои бевме сведоци...

image

Кој би рекол дека ќе дојде време кога на жените ќе им биде поважно што носат на себе, отколку во себе. Не сум исклучок. Има денови кога се чувствувам дека повеќе вредам, ако вредам во туѓите очи...

МОДА

Запознајте ја Кејт: модна блогерка и кул мама

Автор: Редакција Рингераја | 6.10.2015
image

Кејт Вотерхаус е новинарка, ТВ презентер, радио водител и колумнист. Погледнете некои од нејзините топ комбинации кои секако би послужиле како инспирација за претстојната есенска сезона

МОДА

Најмодерните ташни за лето 2015 година

Автор: Редакција Рингераја | 15.6.2015
image

Ги избравме за вас најмодерните ташни за лето 2015 година

МОДА

Зимски модни комбинации за бремени

Автор: Редакција Рингераја | 27.11.2014
image

Иако повеќето бремени жени сметаат дека за разлика од летото, зимата е тешко годишно време за модни експерименти, овие комбинации сигурно го докажуваат спротивното

НАЈНОВИ ТРЕНДОВИ

Женски ташни есен/зима 2014

Автор: Редакција Рингераја | 4.11.2014
image

Ви ги претставуваме модните тенденции на женски ташни за есен/зима 2014/2015 директно од Светската недела на модата

image

Есента ни пристигна а со тоа и нова можност за да ја изберете вашата есенска фризура. Време е да смислите нов изглед, а со тоа да ја избегнете секојдневната фризура

МОДА

Направете сами украс за коса

Автор: www.getlokal.mk | 3.10.2014
image

Убав украс во коса, може секоја комбинација да ја направи целосна. Венчињата, траките, турбаните во последниве години станаа апсолутен моден хит и нешто што секоја девојка мора да го има

МОДА

Наочари за сонце според формата на лицето

Автор: Редакција Рингераја | 9.6.2014
image

Наочарите се задолжителен додаток за пролетно-летната сезона – ги штитат очите од сонцето, ги сокриваат подочниците и го дополнуваат целокупниот изглед. Но за да ви стојат совршено, треба да ја следите формата на лицето

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

Кое име е поубаво за син ми?
Katerina87

Кое име е поубаво за син ми?