|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Едни од најубавите и најсекси жени на светот се Бразилките, а топ моделите како Жизел Бундхен, Адријана Лима и Алесандра Амброзио секојдневно го докажуваат овој факт

НЕГА

Која е тајната на бразилските убавици?

Автор: Редакција Рингераја | 23.6.2014
image

Бразил овие денови е центар на најдобриот фудбал. Убавите бразилски успеваат да држат чекор со сјајните фудбалери. Адриана Лима ја открива тајната на бразилската убавина

CELEBRITIES

Се породи Адриана Лима

Автор: Редакција Рингераја | 13.9.2012
image

Рано утринава убавата манекенка ја сподели веста за раѓањето на нивната ќерка, која го доби името Сиена

CELEBRITIES

Адриана Лима може да се породи во секој момент!

Автор: Редакција Рингераја | 24.8.2012
image

Српската снаа Адриана Лима скоро ништо не зборуваше за својата бременост. Криеше во кој месец од бременоста е, од кој пол е детето и кога е предвидениот термин. Но сега реши малку да се отвори...

CELEBRITIES

Адриана Лима и Марко Јариќ чекаат второ дете!

Автор: Редакција Рингераја | 21.3.2012
image

Тајната на Адриана Лима излезе на виделина: таа е повторно бремена

ДИЕТИ

Како ослабуваат ангелите на Victoria`s secret?

Автор: Редакција Рингераја | 21.3.2012
image

Ангелите на Victoria's secret изгледаат дури и подобро од пред да забременат. Како успеваат во тоа?

ДИЕТИ

Диетата на Адриана Лима

Автор: Редакција Рингераја | 22.2.2012
image

Кога е на диета, Адриана Лима се фокусира на контрола на оброците. Сличен модел на исхрана имаат многу супер модели

image

Рекламата во која Лима го покажува своето неверојатно тело ќе биде званично пуштена во текот на најголемиот спортски настан во САД, Super Bowl

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

/
Jana9

Ako go proslavuvate raganjeto na vaset_o dete toa kade go pravite?

Doma (40%)

Kafana (40%)

Kafic (20%)

Diskoteka (0%)

Nesto drugo (0%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!