|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Се бараат работници: Нема плата, одмор и јадење!

Автор: Редакција Рингераја | 16.4.2014
image

Ова неверојатно емотивно видео ќе ве расплаче и ќе ве натера да помислите на едната и единствена личност која во животот е незаменлива...

image

Во следното видео од емисијата „Време е за бебе“ видете како се роди Марко, 6-то дете во семејството Билбиловски и впијте ја сета позитивна енергија која ова македонско семејство ја шири

Ја донираше својата коса за децата заболени од рак

Автор: Редакција Рингераја | 11.3.2014
image

Погледајте ја емотивната приказна за слаткото и насмеано тригодишно девојче, кое се обиде да ја ублажи тагата на децата заболени од рак, донирајќи ја својата коса

Симпатично мало девојче гледа дожд за прв пат!

Автор: Редакција Рингераја | 5.2.2014
image

Фантастична и преслатка реакција на 15-месечно девојче гледа дожд за прв пат!

Видео: Девојче наместо солзи рони камчиња?

Автор: Редакција Рингераја | 4.2.2014
image

Дали е во прашање медицински феномен или нешто друго, лекарите немаат одговор

Кутро дете! Заспа на скии!

Автор: Редакција Рингераја | 24.1.2014
image

Ова детенце заспа додека беше на скии. На крај веќе не можеше ниту да стои и си легна на снегот

Видео: Магијата на родителството!

Автор: Редакција Рингераја | 18.12.2013
image

Секој кој досега ја почувствувал магијата на родителството, знае како изгледаат непроспиените ноќи, нередот низ куќата, недостатокот на време за себе и за партнерот и грижата околу тоа што прави малечкото

Видео: Доказ дека Дедо Мраз навистина постои

Автор: Редакција Рингераја | 11.12.2013
image

Дедо Мраз ги исполни сите желби на патниците од една авиокомпанија. Видео кое ќе ви ги насолзи очите!

Видео: Ние може сме деца но ќе успееме!

Автор: Редакција Рингераја | 22.11.2013
image

Изведба на хорот при О.У. СВ. Наум Охридски - Пештани, музика Queen - "We will rock you", текст и Аранжман - Горан Папаз

Видео: Колку е убаво да се биде мајка?

Автор: Редакција Рингераја | 18.11.2013
image

Три мајки, три различни животи, едно извонредно универзално искуство. Погледнете колку е убаво да се биде мајка

СТРАНА 3 ОД 5


Анкета

Бањање на детето
vesna_kr

Колку често го бањате Вашето дете?

секој ден (72%)

секој втор ден (8%)

преку 2 дена (4%)

2 пати неделно (8%)

еднаш неделно (8%)


Број на сите гласови: 25

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!