|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Таа е големата ѕвезда на популарната серија "Величенствениот" каде ја играше улогата на султанката Хурем. Денес Мерием Узерли сама ја одгледува својата ќерка и секој ден објавува по една фотографија со неа

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

"Хурем" се сели во Македонија?!

Автор: Редакција Рингераја | 16.4.2015
image

Познатата турска актерка Мерјем Узерли(31) која се прослави по улогата на Хурем Султан во популарната серија „Сулејман Величенствениот“ наскоро ќе се пресели во Македонија каде што ќе го снима својот најнов филм

CELEBRITIES

Фото: Ќерката на Хурем денес слави прв роденден

Автор: Редакција Рингераја | 10.2.2015
image

Мојата Лара, мојата најголема љубов, моето животно остварување, моето срце, мојот здив, моето се...

image

Кога наутро ќе се разбудам си велам себеси: “Боже, јас сум мајка!” Прекрасно е да се биде мајка, но тоа мене ми е толку природно што воопшто не сметам дека било што би се променило

ФОТОГРАФИИ

Хурем во прошетка со бебето

Автор: Редакција Рингераја | 13.6.2014
image

Актерката Мерием Узерли е посреќна од било кога! Таа на својот ФБ профил објави слика како ужива во убавините на мајчинството со својата ќерка Лара

ФОТОГРАФИИ

Фото: Бебето на Хурем

Автор: Редакција Рингераја | 14.2.2014
image

Селма Ергеч, султанката Хатиџе од серијата Величенствениот, била во посета на Мерием Узерли во болницата и се фотографирала со нејзината ќерка Лара

CELEBRITIES

Хурем стана мајка!

Автор: Редакција Рингераја | 11.2.2014
image

Актерката Мерием Узерли, славната султанка Хурем од серијата Величенствениот, вчера стана мајка!

ФОТОГРАФИИ

Трудничкото стомаче на Хурем

Автор: Редакција Рингераја | 1.9.2013
image

Мерием Узерли, актерката која го толкува ликот на Хурем во серијата Сулејман Величенствениот го покажа своето стомаче со што ги потврди гласините дека е бремена

CELEBRITIES

Хурем: Вереникот ме тераше да абортирам

Автор: Редакција Рингераја | 27.8.2013
image

Хурем, во исповед за турскиот “Хуријет” открила дека во моментите на очај помислувала да се убие, а се обидела тоа да го направи од балконот на хотелската соба, кога се доделуваа престижните телевизиски награди во Анталија

image

Турските фризери мораа да набават црвена боја за коса каква што има Meryem Uzerli. На Хуремовата нијанса на косата фризерите и дадоа назив Hurra red. Жените полудеа за неа!

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

seks
zagrizenaa

dali pomisluvate nekogas samite na seks bez da ve prinudi mazot?

ponekogas (61%)

skoro sekogas (34%)

nikogas (6%)


Број на сите гласови: 107

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!