|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Актерката Мерием Узерли, славната султанка Хурем од серијата Величенствениот, вчера стана мајка!

image
/11


 

 

Мерием Узерли доби ќерка!

 

Таа ја објави веста на својот профил на Фејсбук и и посака добредојде на овој свет на својата ќерка Лара Узерли  2014/10/02

 

Добредојде во овој свет, моја најмила LARA UZERLI (2014/10/02). Му благодарам на Бога што ми те испрати и што жива и здрава дојде на овој свет. Му се заблагодарувам на Семоќниот што имав сила да те заштитам од првиот момент: ти си жива - Тоа е мојот најголем дар.

 
И благодарам на мојата многу блиска пријателка Ана, што беше до мене за време на раѓањето и и' се заблагодарувам на целата моја фамилија, сите мои пријатели и се разбира на сите вас овде, кои секогаш ми испраќавте позитивни мисли и љубов. Ви благодарам многу!

 

1

 


 


 


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Дали е лошо да имате секс во иста соба со ...
Дали е толку лошо ако имате секс додека е бебето во истата соба, објаснуваат експертите
50
Бебињата слушаат расправии и додека спијат!
Детскиот мозок е чувствителен на промени во тоналитетот на гласот и на нив реагира и во сон, покажа студијата на Универз...
5
Да останеме здрaви и среќни со производите...
Kомпанијата Johnson & Johnson од далечната 1886 година останува посветена на потребите на потрошувачите ширум светот ста...
4
Зимски водич: Совети за лична хигиена на б...
Со доаѓањето на студените денови секоја мајка наидува на настинки и болести на своето малечко. За да го спречите тоа, ва...
4
Анкета

koi smoki vi se poubavi?
moni teo

koi smoki vi se poubavi na vas, i na vasite decinja

stobi flips (88%)

smoki stark (12%)


Број на сите гласови: 33

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!