|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Пејачката Северина Вучковиќ проговори за нејзината борба за старателство над синот Александар Поповиќ. Таа детално опиша сe и ги наведе главните виновници за нејзината долгогодишна агонија, на новинарката Јелена Јиндра на порталот Х-Алтер

image

Северина доби огромна поддршка по судската одлука нејзиниот син Александар да живее со неговиот татко Милан Поповиќ. Меѓу многуте пораки упатени до популарната пејачка, се истакна писмото на хрватската писателка Ведрана Рудан

ФОТОГРАФИИ

Фото: Северина со синот на првиот снег

Автор: Редакција Рингераја | 6.1.2016
image

На првиот снег не му одолеа ниту познатата пејачка Северина. Таа го помина денот во најубаво друштво - со својот единец Александар

image

Северина Вучкович и Игор Којиќ го изговорија судбоносното ДА во салата Генекс Импулс, пред 600 гости. На свадбата присуствуваше и малиот Александар, синот на Северина од првиот брак

image

Поканата е во облик на постер за филм наречен "Мојата српска венчавка". Погледнете на колку оригинален начин Северина и Игор Којиќ ги покануваат гостите...

ФОТОГРАФИИ

Северина со синот игра кошарка

Автор: Редакција Рингераја | 29.8.2014
image

Хрватската пејачка Северина Вучковиќ, заедно со синот Александар, беше во посета на споменикот на Дражен Петрович

ФОТОГРАФИИ

Северина на патерици со синот во парк

Автор: Редакција Рингераја | 3.4.2014
image

Доказ дека мајчината љубов не познава граници!

CELEBRITIES

Синот на Северина денес слави 2 роденден

Автор: Редакција Рингераја | 20.2.2014
image

И покрај тоа што Северина доби три награди на овогодинешната Златна Бубамара на популарноста, најважен настан во оваа недела и е вториот роденден на нејзиниот син Александар

image

Од пари се живее - не од воздух!“ беше слоганот на најпопуларната манифестација „Златна Бубамара на популарноста“, која се одржа синоќа во Универзална сала

CELEBRITIES

Фото: Северина со синот во Скопје!

Автор: Редакција Рингераја | 13.4.2013
image

Северина во Скопје доаѓа по одржувањето на концертите во Риека и Белград, кои беа масовно посетени од нејзините обожаватели. Хрватската ѕвезда во Скопје пристигна со синот Александар

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?