|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Бали Бег се жени со Неџла!

Автор: Редакција Рингераја | 5.11.2014
image

Турските медиуми пренесуваат дека Бали Бег наскоро ќе застане на лудиот камен

image

Атрактивниот турски глумец Бурак Озџивит, во првото интервју за српскиот Дневни лист отворено говори за љубовта, глумата, шпекулациите околу сексуалната ориентација, кариерата и животните планови

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Турскиот заводник Бали бег е во врска?!

Автор: Редакција Рингераја | 22.6.2012
image

Уште една од светските неправди е дека и овој турски глумец е во стабилна врска и тоа, ни помалку ни повеќе туку со ќерка на турски богаташ

image

Burak Ozcivit е името на глумецот кој го толкува Бали Бег во серијата Величествениот. Погледнете ги фотографиите на овој секси турчин

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Бременост и сопруг/сопруга.
пеперутка16

Дали вашиот сопруг/сопруга знае во која недела сте бремени?