|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Разговор со деновите

Автор: Редакција Рингераја | 26.8.2013
image

Детски песнички

Пу, пу, не важи

Автор: Редакција Рингераја | 26.8.2013
image

Детски песнички

Лек за растење

Автор: Редакција Рингераја | 23.6.2013
image

Детски песнички

Јас сум среќно дете

Автор: Димеска Бисера, воспитувач во Детската градинка Наша Иднина | 2.6.2013
image

Најавна стихотворба од јубилејот 45 години детска градинка "Наша иднина" Прилеп

Броенка

Автор: Редакција Рингераја | 25.5.2013
image

Детски песнички

Порака

Автор: Непознат автор | 3.3.2013
image

Детски песнички

Порака од пчелките

Автор: Димеска Бисера, воспитувач во Детската градинка Наша Иднина | 6.2.2013
image

Изведено на Медо Фест - Прилеп

На првиот час

Автор: Редакција Рингераја | 28.8.2013
image

Детски песнички

Септември

Автор: Редакција Рингераја | 1.9.2014
image

Детски песнички

Да го испратиме летото

Автор: Редакција Рингераја | 28.8.2012
image

Детски песнички

СТРАНА 1 ОД 4


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?