|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Na ishte sec na ishte...

Автор: Redaksia Ringeraja | 6.6.2015
image

Perralle shqiptare

Dreri dhe luani

Автор: Redaksia Ringeraja | 6.6.2015
image

Perralle shqiptare

Gjuetari i shpezeve

Автор: Redaksia Ringeraja | 6.6.2015
image

Perralle shqiptare

E Perhitura

Автор: Redaksia Ringeraja | 6.6.2015
image

Perralle shqiptare

Flokarta dhe tre arinjte

Автор: Redaksia Ringeraja | 6.6.2015
image

Perralle shqiptare

Si e humbi lepuri bishtin

Автор: Redaksia Ringeraja | 6.6.2015
image

Perralle shqiptare

NJEQIND GENJESHTRA PA NJE TE VERTETE

Автор: Redaksia Ringeraja | 14.10.2014
image

Perralle shqiptare

Kesulekuqja

Автор: Редакција Рингераја | 14.10.2014
image

Perralla popullore dhe perralla per nate te mire

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?